SIA "ReaLine"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 64 000 € (6% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 4331 | 1598 | 63 600 | 195 913 | 379 953 | 406 227 | 445 874 | 571 960 | 615 962 | 1 285 909 | 1 326 177 | 1 366 560 | 1 455 382 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 4998 | 3132 | 1042 | 244 | 431 | 113 846 | 205 720 | 396 700 | 475 828 | 425 980 | 701 177 | 946 788 | 896 237 |
| Aktīvi kopā | 9329 | 4730 | 64 642 | 196 157 | 380 384 | 520 073 | 651 594 | 968 660 | 1 091 790 | 1 711 889 | 2 027 354 | 2 313 348 | 2 351 619 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 5621 | 6084 | 59 487 | 1742 | 4703 | 309 692 | 349 263 | 468 175 | 524 302 | 911 448 | 836 324 | 883 080 | 827 506 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 154 274 | 322 870 | 81 133 | 128 142 | 238 995 | 238 414 | 145 147 | 307 682 | 403 185 | 265 370 |
| Saistības kopā | 5621 | 6084 | 59 487 | 156 016 | 327 573 | 390 825 | 477 405 | 707 170 | 762 716 | 1 056 595 | 1 144 006 | 1 286 265 | 1 092 876 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 3608 | -6631 | 3709 | 35 167 | 48 671 | 96 437 | 76 729 | 111 301 | 110 584 | 377 427 | 328 053 | 251 735 | 295 660 |
| Pašu kapitāls kopā | 3708 | -1354 | 5155 | 40 141 | 52 811 | 129 248 | 174 189 | 261 490 | 329 074 | 655 294 | 883 348 | 1 027 083 | 1 258 743 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 32 288 | 4249 | 268 022 | 765 815 | 1 367 587 | 1 599 292 | 1 931 612 | 2 221 621 | 3 060 277 | 5 301 706 | 5 777 699 | 6 641 753 | 6 611 732 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 3690 | -7109 | 3878 | 41 551 | 57 238 | 97 452 | 81 022 | 123 071 | 130 385 | 399 739 | 377 322 | 309 236 | 337 745 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 3684 | -6631 | 3878 | 41 471 | 57 238 | 96 437 | 76 729 | 117 301 | 122 128 | 390 652 | 354 072 | 280 246 | 311 660 |
| Pārskata gada peļņa | 3608 | -6631 | 3709 | 35 167 | 48 671 | 96 437 | 76 729 | 111 301 | 110 584 | 377 427 | 328 053 | 251 735 | 295 660 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 3 | 7 | 9 | 12 | 15 | 18 | 23 | 27 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 36 001 | 20 000 | 31 788 | 24 000 | 43 000 | 51 207 | 99 999 | 108 000 | 64 000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "ReaLine"
Pārskats
SIA "ReaLine" (reģ. nr. 40103576357) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Līvciema iela 55 - 15.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 6 611 732 €, tādā pašā līmenī kā gadu iepriekš. No 2013. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 55,8% gadā. 2025. gada peļņa bija 295 660 € (4,5% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 12 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 27 (gadu iepriekš 23). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 244 879 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 2 351 619 € un pašu kapitāls 1 258 743 € (53,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.