SIA "SEMARAH HOTEL MANAGEMENT"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2012–2024
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 12 019 | 310 300 | 421 095 | 208 838 | 552 481 | 1 121 133 | 1 780 314 | 1 767 324 | 697 194 | 1 300 837 | 2 381 141 | 2 056 413 | 3 156 808 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 2515 | 23 975 | 86 412 | 80 914 | 60 711 | 117 081 | 259 735 | 276 755 | 176 187 | 125 522 | 95 654 | 146 269 | 253 478 |
| Aktīvi kopā | 14 534 | 334 275 | 507 507 | 289 752 | 613 192 | 1 238 214 | 2 040 049 | 2 044 079 | 873 381 | 1 426 359 | 2 476 795 | 2 202 682 | 3 410 286 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 1146 | 292 252 | 786 930 | 454 190 | 725 145 | 1 334 893 | 1 820 654 | 1 381 820 | 1 298 697 | 2 436 257 | 3 453 851 | 2 031 413 | 2 793 483 |
| Ilgtermiņa saistības | 38 654 | 205 657 | 482 550 | 708 913 | 699 254 | 499 254 | 0 | 0 | 150 000 | 350 000 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 39 800 | 497 909 | 1 269 480 | 1 163 103 | 1 424 399 | 1 834 147 | 1 820 654 | 1 381 820 | 1 448 697 | 2 786 257 | 3 453 851 | 2 031 413 | 2 793 483 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -28 985 | -136 649 | -529 143 | -111 378 | 62 144 | 215 274 | 815 334 | 442 864 | -1 237 576 | -784 581 | 382 842 | 1 148 325 | 445 534 |
| Pašu kapitāls kopā | -26 985 | -163 634 | -761 973 | -873 351 | -811 207 | -595 933 | 219 395 | 662 259 | -575 316 | -1 359 898 | -977 056 | 171 269 | 616 803 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 1 426 878 | 3 982 668 | 3 716 959 | 4 088 010 | 7 315 464 | 12 149 671 | 13 794 658 | 5 372 457 | 4 795 292 | 12 712 772 | 16 617 610 | 17 513 886 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -28 784 | -128 643 | -509 611 | -102 766 | 62 144 | 224 155 | 815 334 | 442 864 | -1 226 493 | -765 444 | 382 842 | 1 148 325 | 478 034 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -28 985 | -136 649 | -529 143 | -111 378 | 62 144 | 224 155 | 815 334 | 442 864 | -1 226 493 | -765 444 | 382 842 | 1 148 325 | 478 034 |
| Pārskata gada peļņa | -28 985 | -136 649 | -529 143 | -111 378 | 62 144 | 215 274 | 815 334 | 442 864 | -1 237 576 | -784 581 | 382 842 | 1 148 325 | 445 534 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 63 | 133 | 99 | 138 | 217 | 292 | 292 | 206 | 180 | 180 | 320 | 320 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "SEMARAH HOTEL MANAGEMENT"
Pārskats
SIA "SEMARAH HOTEL MANAGEMENT" (reģ. nr. 40103576889) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Skanstes iela 7 k-1.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 17 513 886 €, par 5,4% vairāk nekā gadu iepriekš (16 617 610 €). Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2012–2024). 2024. gada peļņa bija 445 534 € (2,5% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 7 no 13 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 320. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 54 731 €. 2024. gada beigās bilances kopsumma bija 3 410 286 € un pašu kapitāls 616 803 € (18,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.