Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Savstarpējo attiecību mācību centrs SAINS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1499 | 356 | 4027 | 6121 | 3156 | 2720 | 1943 | 38 779 | 40 703 | 59 102 | 111 742 | 123 105 | 139 625 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3863 | 21 522 | 140 936 | 261 464 |
| Aktīvi kopā | 1499 | 356 | 4027 | 6121 | 3156 | 2720 | 1943 | 38 779 | 40 703 | 62 965 | 133 264 | 264 041 | 401 089 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 6322 | 10 622 | 14 922 | 34 974 | 48 439 | 48 603 | 3218 | 1250 | 1899 | 8686 | 6187 | 27 087 | 20 017 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 6322 | 10 622 | 14 922 | 34 974 | 48 439 | 48 603 | 3218 | 1250 | 1899 | 8686 | 6187 | 27 087 | 20 017 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -4824 | -3423 | -629 | -17 958 | -16 430 | -600 | 44 608 | 38 804 | 1275 | 15 475 | 72 798 | 121 033 | 144 138 |
| Pašu kapitāls kopā | -4823 | -10 266 | -10 895 | -28 853 | -45 283 | -45 883 | -1275 | 37 529 | 38 804 | 54 279 | 127 077 | 236 954 | 381 072 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 25 634 | 29 235 | 43 588 | 55 488 | 31 503 | 36 134 | 33 663 | 160 097 | 5188 | 254 737 | 400 862 | 609 668 | 824 312 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -4824 | -3423 | -629 | -17 958 | -16 430 | -600 | 44 608 | 38 804 | 1275 | 15 475 | 72 798 | 121 033 | 144 138 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -4824 | -3423 | -629 | -17 958 | -16 430 | -600 | 44 608 | 38 804 | 1275 | 15 475 | 72 798 | 121 033 | 144 138 |
| Pārskata gada peļņa | -4824 | -3423 | -629 | -17 958 | -16 430 | -600 | 44 608 | 38 804 | 1275 | 15 475 | 72 798 | 121 033 | 144 138 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 4 | 3 | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 | 3 | 1 | 1 | 3 | 3 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 156 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Savstarpējo attiecību mācību centrs SAINS"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Savstarpējo attiecību mācību centrs SAINS" (reģ. nr. 40103580780) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Hospitāļu iela 2 - 5.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 824 312 €, par 35,2% vairāk nekā gadu iepriekš (609 668 €). No 2013. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 33,5% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2013–2025). 2025. gada peļņa bija 144 138 € (17,5% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 7 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 274 771 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 401 089 € un pašu kapitāls 381 072 € (95,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.