Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Maiznīca Kursa"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 106 585 € (97% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 34 232 | 5471 | 42 | 32 477 | 3107 | 1155 | 2930 | 296 | 346 | 32 197 | 432 | 123 | 118 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 113 080 | 156 000 | 156 000 | 156 000 | 156 000 | 156 000 | 156 000 | 156 000 | 156 000 | 156 000 | 156 000 | 156 000 | 156 000 |
| Aktīvi kopā | 147 312 | 161 471 | 156 042 | 188 477 | 159 107 | 157 155 | 158 930 | 156 296 | 156 346 | 188 197 | 156 432 | 156 123 | 156 118 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 58 777 | 62 892 | 55 702 | 57 676 | 25 631 | 28 888 | 75 115 | 71 566 | 29 289 | 29 214 | 52 739 | 46 550 | 18 490 |
| Ilgtermiņa saistības | 93 250 | 74 970 | 72 869 | 72 869 | 72 869 | 70 869 | 70 855 | 0 | 32 600 | 23 600 | 0 | 0 | 20 000 |
| Saistības kopā | 152 027 | 137 862 | 128 571 | 130 545 | 98 500 | 99 757 | 145 970 | 71 566 | 61 889 | 52 814 | 52 739 | 46 550 | 38 490 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -6815 | 30 318 | 5222 | 30 461 | 2675 | -3209 | 1562 | 71 770 | 79 727 | 115 926 | 44 210 | 90 285 | 114 640 |
| Pašu kapitāls kopā | -4715 | 23 609 | 27 471 | 57 932 | 60 607 | 57 398 | 12 960 | 84 730 | 94 457 | 135 383 | 103 693 | 109 573 | 117 628 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 29 671 | 10 121 | 26 450 | 17 525 | 3800 | 1075 | 2000 | 2800 | 800 | 1200 | 1200 | 0 | 2900 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 714 | 44 385 | 17 067 | 15 365 | 2691 | 371 | 1611 | 1820 | -223 | -24 | 360 | -565 | 1955 |
| EBITDA | 714 | 49 283 | 17 067 | 15 365 | 2691 | 371 | 1611 | 1820 | -223 | -24 | 360 | -565 | 1955 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -6788 | 38 783 | 7782 | 32 197 | 3790 | -3209 | 1612 | 71 820 | 79 777 | 115 976 | 44 260 | 90 335 | 151 955 |
| Pārskata gada peļņa | -6815 | 30 318 | 5222 | 30 461 | 2675 | -3209 | 1562 | 71 770 | 79 727 | 115 926 | 44 210 | 90 285 | 114 640 |
| Darbaspēka izmaksas | 21 630 | 869 | 1072 | 1316 | 654 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nolietojums | 0 | 4898 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 1360 | 0 | 0 | 0 | 46 000 | 0 | 70 000 | 75 000 | 75 900 | 84 405 | 106 585 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "Cannelle Bakery" — 100%
- SIA "Cannelle Bakery" — 3 kopīgas personas
- "Latvijas Maiznieku biedrība"
- Politiskā partija "Saldus novadam"
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Maiznīca Kursa"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Maiznīca Kursa" (reģ. nr. 40103581729) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Dārzaugļu iela 1 - 620.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 2900 €. No 2013. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 17,6% gadā. 2025. gada peļņa bija 114 640 € (3953% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 11 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 156 118 € un pašu kapitāls 117 628 € (75,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (33,3%) pieder privātpersonai. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.