SIA "RAMUSS KV"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 164 222 € (93% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 94 717 | 96 140 | 147 473 | 130 067 | 180 586 | 525 817 | 173 405 | 138 955 | 239 035 | 115 993 | 140 563 | 383 981 | 76 915 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 52 543 | 180 581 | 143 903 | 175 162 | 147 270 | 180 468 | 173 821 | 151 362 | 129 314 | 121 437 | 104 436 | 95 081 | 146 460 |
| Aktīvi kopā | 147 260 | 276 721 | 291 376 | 305 229 | 327 856 | 706 285 | 347 226 | 290 317 | 368 349 | 237 430 | 244 999 | 479 062 | 223 375 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 87 513 | 102 065 | 104 850 | 55 333 | 98 640 | 432 358 | 252 453 | 77 982 | 111 434 | 30 407 | 150 129 | 302 000 | 62 956 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 30 684 | 23 149 | 15 413 | 7469 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 87 513 | 102 065 | 104 850 | 86 017 | 121 789 | 447 771 | 259 922 | 77 982 | 111 434 | 30 407 | 150 129 | 302 000 | 62 956 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 56 212 | 90 315 | 54 202 | 155 095 | 118 132 | 187 447 | -102 983 | 125 031 | 44 580 | 4107 | -58 153 | 120 192 | 147 579 |
| Pašu kapitāls kopā | 58 212 | 173 144 | 184 340 | 219 212 | 206 067 | 258 514 | 87 304 | 212 335 | 256 915 | 207 023 | 94 870 | 177 062 | 160 419 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 1 743 725 | 1 219 708 | 1 337 740 | 1 841 401 | 1 997 878 | 2 179 982 | 2 436 594 | 2 454 383 | 1 242 413 | 1 210 051 | 1 418 168 | 2 348 325 | 2 136 241 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 63 080 | 104 472 | 66 791 | 182 727 | 141 128 | 188 201 | -102 471 | 125 335 | 44 671 | 17 607 | -44 650 | 129 692 | 188 635 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 62 689 | 104 269 | 66 339 | 182 561 | 140 219 | 187 487 | -102 983 | 125 032 | 44 580 | 17 607 | -44 650 | 129 692 | 188 635 |
| Pārskata gada peļņa | 56 212 | 90 315 | 54 202 | 155 095 | 118 132 | 187 447 | -102 983 | 125 031 | 44 580 | 4107 | -58 153 | 120 192 | 147 579 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 5 | 6 | 4 | 7 | 8 | 9 | 9 | 8 | 7 | 7 | 7 | 10 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 43 006 | 120 223 | 131 277 | 135 000 | 68 227 | 0 | 0 | 53 999 | 54 000 | 38 000 | 164 222 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "RAMUSS KV"
Pārskats
SIA "RAMUSS KV" (reģ. nr. 40103582902) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Ventspils, Enkuru iela 6A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 2 136 241 €, par 9,0% mazāk nekā gadu iepriekš (2 348 325 €). No 2013. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 1,7% gadā. 2025. gada peļņa bija 147 579 € (6,9% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 11 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 10 (gadu iepriekš 7). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 213 624 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 223 375 € un pašu kapitāls 160 419 € (71,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.