SIA "M Medical"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2016–2025
| 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 38 187 | 81 148 | 112 387 | 212 165 | 289 361 | 247 528 | 275 548 | 268 559 | 115 371 | 157 926 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 16 209 | 25 039 | 28 630 | 24 090 | 21 292 | 20 341 | 17 881 | 17 881 | 68 526 | 9709 |
| Aktīvi kopā | 54 396 | 106 187 | 141 017 | 236 255 | 310 653 | 267 869 | 293 429 | 286 440 | 183 897 | 167 635 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||
| Īstermiņa saistības | 41 001 | 78 714 | 85 052 | 140 733 | 224 242 | 182 478 | 134 846 | 157 220 | 118 516 | 123 824 |
| Ilgtermiņa saistības | 7489 | 13 636 | 13 900 | 14 665 | 834 | 0 | 85 435 | 85 435 | 11 610 | 0 |
| Saistības kopā | 48 490 | 92 350 | 98 952 | 155 398 | 225 076 | 182 478 | 220 281 | 242 655 | 130 126 | 123 824 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -1809 | 7931 | 28 228 | 38 792 | 4720 | -186 | -12 243 | -29 363 | 9986 | -9960 |
| Pašu kapitāls kopā | 5906 | 13 837 | 42 065 | 80 857 | 85 577 | 85 391 | 73 148 | 43 785 | 53 771 | 43 811 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||
| Neto apgrozījums | 63 309 | 285 023 | 257 457 | 291 687 | 273 519 | 87 765 | 28 704 | 0 | 27 592 | 16 446 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -615 | 11 934 | 46 654 | 39 253 | -26 743 | -675 | -12 066 | -25 745 | 10 061 | -9876 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1809 | 10 174 | 44 056 | 38 843 | 4720 | -186 | -12 243 | -29 363 | 9986 | -9960 |
| Pārskata gada peļņa | -1809 | 7931 | 28 228 | 38 792 | 4720 | -186 | -12 243 | -29 363 | 9986 | -9960 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "M Medical"
Pārskats
SIA "M Medical" (reģ. nr. 40103584710) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Šmerļa iela 2A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 16 446 €, par 40,4% mazāk nekā gadu iepriekš (27 592 €). No 2016. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 13,9% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 9960 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 5 no 10 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 16 446 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 167 635 € un pašu kapitāls 43 811 € (26,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.