Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MONTEMA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 7230 | 5824 | 261 | 4368 | 7090 | 3336 | 32 650 | 52 325 | 90 016 | 137 827 | 110 052 | 148 232 | 139 859 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 144 | 171 | 54 | 0 | 2 | 4979 | 4612 | 4291 | 8583 | 4844 | 17 212 | 52 660 |
| Aktīvi kopā | 7230 | 5968 | 432 | 4422 | 7090 | 3338 | 37 629 | 56 937 | 94 307 | 146 410 | 114 896 | 165 444 | 192 519 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 4619 | 6035 | 20 086 | 15 434 | 17 661 | 9882 | 17 683 | 34 709 | 71 742 | 107 921 | 57 960 | 66 900 | 52 633 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8329 |
| Saistības kopā | 4619 | 6035 | 20 086 | 15 434 | 17 661 | 9882 | 17 683 | 34 709 | 71 742 | 107 921 | 57 960 | 66 900 | 60 962 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 611 | -3783 | -19 588 | 1134 | 441 | 4027 | 26 466 | 2306 | 337 | 15 924 | 18 447 | 41 608 | 33 013 |
| Pašu kapitāls kopā | 2611 | -67 | -19 654 | -11 012 | -10 571 | -6544 | 19 922 | 22 228 | 22 565 | 38 489 | 56 936 | 98 544 | 131 557 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 64 151 | 111 441 | 54 448 | 77 387 | 92 825 | 92 495 | 186 348 | 154 157 | 163 576 | 266 123 | 319 732 | 306 752 | 309 829 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 719 | -3783 | -19 588 | 1197 | 505 | 4027 | 26 466 | 2306 | 337 | 15 924 | 18 447 | 41 608 | 33 151 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 719 | -3783 | -19 588 | 1134 | 505 | 4027 | 26 466 | 2306 | 337 | 15 924 | 18 447 | 41 608 | 33 013 |
| Pārskata gada peļņa | 611 | -3783 | -19 588 | 1134 | 441 | 4027 | 26 466 | 2306 | 337 | 15 924 | 18 447 | 41 608 | 33 013 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 2 | 3 | 4 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 5 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MONTEMA"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MONTEMA" (reģ. nr. 40103587079) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Kaivas iela 50 k-3 - 21B.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 309 829 €, par 1,0% vairāk nekā gadu iepriekš (306 752 €). No 2013. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 14,0% gadā. 2025. gada peļņa bija 33 013 € (10,7% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 11 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 5 (gadu iepriekš 4). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 61 966 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 192 519 € un pašu kapitāls 131 557 € (68,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.