SIA "FK"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 127 690 | 168 990 | 162 000 | 279 070 | 322 850 | 427 834 | 566 009 | 313 184 | 466 914 | 471 011 | 248 188 | 234 102 | 222 236 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 127 690 | 168 990 | 162 000 | 279 070 | 322 850 | 427 834 | 566 009 | 313 184 | 466 914 | 471 011 | 248 188 | 234 102 | 222 236 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 1224 | 3547 | 4850 | 6746 | 8822 | 43 202 | 221 125 | 32 916 | 27 151 | 7373 | 7907 | 9654 | 12 386 |
| Ilgtermiņa saistības | 138 000 | 206 356 | 221 356 | 321 356 | 368 356 | 486 131 | 479 466 | 435 410 | 592 615 | 527 556 | 338 556 | 338 556 | 338 556 |
| Saistības kopā | 139 224 | 209 903 | 226 206 | 328 102 | 377 178 | 529 333 | 700 591 | 468 326 | 619 766 | 534 929 | 346 463 | 348 210 | 350 942 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -13 534 | -24 501 | -23 293 | 15 174 | -5296 | -47 171 | -33 083 | -20 560 | 2290 | -11 060 | -34 356 | -16 035 | -14 598 |
| Pašu kapitāls kopā | -11 534 | -40 913 | -64 206 | -49 032 | -54 328 | -101 499 | -134 582 | -155 142 | -152 852 | -63 918 | -98 275 | -114 108 | -128 706 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 29 520 | 49 440 | 36 400 | 127 680 | 112 300 | 88 520 | 3800 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6630 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -13 534 | -24 501 | -23 293 | 15 174 | -5296 | -40 495 | -25 766 | -16 558 | 7684 | -11 060 | -34 356 | -16 035 | -14 598 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -13 534 | -24 501 | -23 293 | 15 174 | -5296 | -47 171 | -33 033 | -20 510 | 3053 | -11 060 | -34 356 | -16 035 | -14 598 |
| Pārskata gada peļņa | -13 534 | -24 501 | -23 293 | 15 174 | -5296 | -47 171 | -33 083 | -20 560 | 2290 | -11 060 | -34 356 | -16 035 | -14 598 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 5 | 5 | 5 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- "Augusta Dombrovska kultūras un izglītības biedrība "Ziemeļblāzma staro""
- SIA "VK Projekts"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AG Handling"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Bārbeles zemes"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Dūrupe"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "FF Capital"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Juridiskais birojs GF"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RTRK projekti"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RTRK"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SP Vidzeme"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Stelpes zemes"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VP Venta"
Kopsavilkums: SIA "FK"
Pārskats
SIA "FK" (reģ. nr. 40103588816) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Airu iela 85A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 14 598 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 2 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3 (gadu iepriekš 5).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (99,2%): Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "FF Capital".
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-128 706 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.