SIA "GA 4"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2013–2024
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 5483 | 8727 | 22 650 | 4828 | 3973 | 3539 | 9919 | 34 241 | 33 280 | 55 025 | 160 466 | 275 674 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 3000 | 3000 | 6000 | 6000 | 6000 | 6000 | 8846 | 8846 | 8846 | 8846 |
| Aktīvi kopā | 5483 | 8727 | 25 650 | 7828 | 9973 | 9539 | 15 919 | 40 241 | 42 126 | 63 871 | 169 312 | 284 520 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 2300 | 15 347 | 46 210 | 63 669 | 93 368 | 123 982 | 22 240 | 22 276 | 17 591 | 22 181 | 15 054 | 15 676 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 90 399 | 106 720 | 93 629 | 98 020 | 190 243 | 290 138 |
| Saistības kopā | 2300 | 15 347 | 46 210 | 63 669 | 93 368 | 123 982 | 112 639 | 128 996 | 111 220 | 120 201 | 205 297 | 305 814 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 3182 | -11 149 | -13 940 | -35 281 | -27 555 | -31 048 | 17 723 | 7965 | 19 661 | 12 764 | 20 345 | 14 689 |
| Pašu kapitāls kopā | 3183 | -6620 | -20 560 | -55 841 | -83 395 | -114 443 | -96 720 | -88 755 | -69 094 | -56 330 | -35 985 | -21 294 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 33 400 | 33 231 | 32 706 | 7499 | 18 517 | 14 637 | 38 413 | 30 120 | 32 936 | 35 070 | 30 380 | 27 231 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 3182 | -11 149 | -13 897 | -35 279 | -27 520 | -31 011 | 17 723 | 7965 | 19 661 | 12 764 | 20 345 | 14 689 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 3182 | -11 149 | -13 940 | -35 281 | -27 555 | -31 048 | 17 723 | 7965 | 19 661 | 12 764 | 20 345 | 14 689 |
| Pārskata gada peļņa | 3182 | -11 149 | -13 940 | -35 281 | -27 555 | -31 048 | 17 723 | 7965 | 19 661 | 12 764 | 20 345 | 14 689 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 4 | 4 | 5 | 5 | 5 | 5 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
- SIA "Ambervivus" — 100%
- SIA "Andersons un Spalva" — 100%
- SIA "Finance Factory Fund" — 100%
- SIA "GTA Finanšu un Vadības risinājumi" — 100%
Kopsavilkums: SIA "GA 4"
Pārskats
SIA "GA 4" (reģ. nr. 40103590238) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Jūrmala, Kuldīgas iela 12 - 2.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 27 231 €, par 10,4% mazāk nekā gadu iepriekš (30 380 €). No 2013. līdz 2024. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 1,8% gadā. 2024. gada peļņa bija 14 689 € (53,9% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 7 no 12 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 3 (gadu iepriekš 2). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 9077 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona. Aktīvo Latvijas uzņēmumu skaits, kuros uzņēmums ir dalībnieks: 4.
Jāņem vērā
2024. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-21 294 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.