Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "2MM"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 10 843 | 104 655 | 53 946 | 551 218 | 514 284 | 535 599 | 544 430 | 625 976 | 569 467 | 688 115 | 655 551 | 669 507 | 670 242 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 49 980 | 190 481 | 170 573 | 25 794 | 23 102 | 2346 | 1466 | 587 | 0 | 21 870 | 34 053 | 29 006 | 24 971 |
| Aktīvi kopā | 60 823 | 295 136 | 224 519 | 577 012 | 537 386 | 537 945 | 545 896 | 626 563 | 569 467 | 709 985 | 689 604 | 698 513 | 695 213 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 50 505 | 84 885 | 97 703 | 258 815 | 273 761 | 183 589 | 187 761 | 246 320 | 102 882 | 256 756 | 299 360 | 371 351 | 417 651 |
| Ilgtermiņa saistības | 10 900 | 219 039 | 191 289 | 340 739 | 340 739 | 340 676 | 340 676 | 339 814 | 459 814 | 502 625 | 502 624 | 526 124 | 526 425 |
| Saistības kopā | 61 405 | 303 924 | 288 992 | 599 554 | 614 500 | 524 265 | 528 437 | 586 134 | 562 696 | 759 381 | 801 984 | 897 475 | 944 076 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -2582 | -7960 | -55 685 | 41 931 | -54 572 | 90 795 | 3779 | 22 969 | -33 657 | -56 167 | -62 984 | -86 582 | -49 900 |
| Pašu kapitāls kopā | -582 | -8788 | -64 473 | -22 542 | -77 114 | 13 680 | 17 459 | 40 429 | 6771 | -49 396 | -112 380 | -198 962 | -248 863 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 30 715 | 26 400 | 37 175 | 118 601 | 251 684 | 248 407 | 253 045 | 197 850 | 163 762 | 115 339 | 101 880 | 91 881 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -2085 | -17 237 | -57 749 | 42 378 | -54 556 | -4300 | 3854 | 22 969 | -33 657 | -56 167 | -62 114 | -86 452 | -49 926 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -2582 | -7960 | -55 685 | 42 314 | -54 572 | 90 795 | 3779 | 22 969 | -33 657 | -56 167 | -62 984 | -86 582 | -49 900 |
| Pārskata gada peļņa | -2582 | -7960 | -55 685 | 41 931 | -54 572 | 90 795 | 3779 | 22 969 | -33 657 | -56 167 | -62 984 | -86 582 | -49 900 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "2MM"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "2MM" (reģ. nr. 40103597429) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Ogres nov., Tīnūžu pag., "Vēveri".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 91 881 €, par 9,8% mazāk nekā gadu iepriekš (101 880 €). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 49 900 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 4 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 91 881 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-248 863 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.