Marine Underwriting Services SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 1 500 000 € (18% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2016–2025
| 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 3 055 067 | 5 496 027 | 6 453 218 | 8 976 893 | 10 382 830 | 12 578 815 | 16 411 641 | 17 225 787 | 18 177 985 | 16 803 910 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 362 522 | 366 425 | 370 857 | 374 893 | 366 980 | 354 861 | 390 678 | 369 682 | 96 151 | 94 274 |
| Aktīvi kopā | 3 417 589 | 5 862 452 | 6 824 075 | 9 351 786 | 10 749 810 | 12 933 676 | 16 802 319 | 17 595 469 | 18 274 136 | 16 898 184 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||
| Īstermiņa saistības | 2 579 360 | 4 429 160 | 4 855 833 | 6 380 790 | 6 792 030 | 9 100 612 | 10 527 514 | 9 165 608 | 9 736 431 | 8 815 080 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 2 579 360 | 4 429 160 | 4 855 833 | 6 380 790 | 6 792 030 | 9 100 612 | 10 527 514 | 9 165 608 | 9 736 431 | 8 815 080 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 445 311 | 645 063 | 1 134 950 | 1 820 446 | 1 486 784 | 2 075 284 | 2 441 741 | 2 410 451 | 2 169 912 | 1 045 399 |
| Pašu kapitāls kopā | 838 229 | 1 433 292 | 1 968 242 | 2 970 996 | 3 957 780 | 3 833 064 | 6 274 805 | 8 429 861 | 8 537 705 | 8 083 104 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||
| Neto apgrozījums | 1 206 524 | 1 722 850 | 2 045 181 | 2 733 553 | 2 940 915 | 3 306 918 | 3 752 261 | 3 667 273 | 3 646 112 | 3 458 578 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 522 683 | 743 378 | 874 200 | 1 444 949 | 1 585 454 | 2 109 130 | 2 447 645 | 2 029 915 | 2 464 398 | 1 373 828 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 522 683 | 743 378 | 1 144 080 | 1 832 732 | 1 585 454 | 2 440 978 | 2 447 645 | 2 416 815 | 2 468 862 | 1 373 828 |
| Pārskata gada peļņa | 445 311 | 645 063 | 1 134 950 | 1 820 446 | 1 486 784 | 2 075 284 | 2 441 741 | 2 410 451 | 2 169 912 | 1 045 399 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||
| Darbinieki | 11 | 12 | 12 | 16 | 16 | 16 | 16 | 16 | 15 | 15 |
| Aprēķinātā dividende | — | 50 000 | 600 000 | 817 692 | 500 000 | 2 200 000 | 0 | 255 395 | 2 062 068 | 1 500 000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Marine Underwriting Services SIA
Pārskats
Marine Underwriting Services SIA (reģ. nr. 40103608205) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 13 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Baznīcas iela 4A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 3 458 578 €, par 5,1% mazāk nekā gadu iepriekš (3 646 112 €). No 2016. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 12,4% gadā. 2025. gada peļņa bija 1 045 399 € (30,2% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (10). 2025. gadā darbinieku skaits bija 15. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 230 572 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 16 898 184 € un pašu kapitāls 8 083 104 € (47,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir ALEMAR HOLDING (CYPRUS) LTD.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.