Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MANDARIN GROUP"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 70 000 € (5% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2012–2024
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1859 | 10 104 | 300 519 | 1 024 598 | 872 646 | 837 508 | 730 142 | 808 418 | 878 062 | 1 106 010 | 1 444 487 | 1 470 657 | 1 631 671 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 10 605 | 474 116 | 453 366 | 519 263 | 583 419 | 945 436 | 651 316 | 705 665 | 759 758 | 712 180 | 629 322 | 1 336 028 |
| Aktīvi kopā | 1859 | 20 709 | 774 635 | 1 477 964 | 1 391 909 | 1 420 927 | 1 675 578 | 1 459 734 | 1 583 727 | 1 865 768 | 2 156 667 | 2 099 979 | 2 967 699 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 31 | 18 578 | 407 041 | 721 132 | 677 009 | 597 081 | 686 116 | 566 625 | 659 553 | 835 274 | 665 762 | 547 359 | 787 255 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 9105 | 356 733 | 458 420 | 301 600 | 440 816 | 613 447 | 385 788 | 366 158 | 308 207 | 260 239 | 216 026 | 745 842 |
| Saistības kopā | 31 | 27 683 | 763 774 | 1 179 552 | 978 609 | 1 037 897 | 1 299 563 | 952 413 | 1 025 711 | 1 143 481 | 926 001 | 763 385 | 1 533 097 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -172 | -8828 | 20 036 | 283 555 | 80 182 | -30 270 | -117 197 | 131 306 | 50 695 | 164 271 | 508 378 | 165 928 | 168 008 |
| Pašu kapitāls kopā | 1828 | -7000 | 10 071 | 293 626 | 413 300 | 383 030 | 376 015 | 507 321 | 558 016 | 722 287 | 1 230 666 | 1 336 594 | 1 434 602 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 15 906 | 1 234 002 | 2 103 055 | 2 738 103 | 2 807 916 | 2 393 912 | 2 813 563 | 2 770 464 | 3 859 674 | 4 325 333 | 3 265 035 | 3 995 042 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -171 | -8406 | 51 266 | 382 088 | 105 901 | -74 | -72 301 | 165 773 | 84 027 | 193 904 | 533 702 | 204 411 | 225 532 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -172 | -8828 | 29 621 | 353 927 | 91 732 | -24 220 | -104 146 | 140 892 | 57 359 | 173 388 | 513 635 | 168 799 | 172 212 |
| Pārskata gada peļņa | -172 | -8828 | 20 036 | 283 555 | 80 182 | -30 270 | -117 197 | 131 306 | 50 695 | 164 271 | 508 378 | 165 928 | 168 008 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 1 | 9 | 11 | 24 | 28 | 25 | 25 | 27 | 30 | 31 | 27 | 37 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 60 000 | 70 000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MANDARIN GROUP"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MANDARIN GROUP" (reģ. nr. 40103609450) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 13 gadus. Juridiskā adrese: Ropažu nov., Stopiņu pag., Rumbula, Latgales iela 507.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 3 995 042 €, par 22,4% vairāk nekā gadu iepriekš (3 265 035 €). 2024. gada peļņa bija 168 008 € (4,2% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 13 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 37 (gadu iepriekš 27). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 107 974 €. 2024. gada beigās bilances kopsumma bija 2 967 699 € un pašu kapitāls 1 434 602 € (48,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.