SIA "Sonarworks"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2012–2024
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 61 478 | 50 606 | 150 884 | 134 860 | 653 912 | 724 368 | 738 889 | 1 925 600 | 1 808 184 | 1 514 890 | 2 320 141 | 994 799 | 1 004 044 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1179 | 19 353 | 53 205 | 382 732 | 644 092 | 987 894 | 1 356 863 | 1 997 790 | 2 872 224 | 3 904 847 | 4 798 311 | 2 813 228 | 2 569 570 |
| Aktīvi kopā | 62 657 | 69 959 | 204 089 | 517 592 | 1 298 004 | 1 712 262 | 2 095 752 | 3 923 390 | 4 680 408 | 5 419 737 | 7 118 452 | 3 808 027 | 3 573 614 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 13 | 19 983 | 36 466 | 24 980 | 169 267 | 247 589 | 1 916 305 | 666 126 | 2 660 190 | 1 494 177 | 1 296 931 | 958 080 | 1 252 253 |
| Ilgtermiņa saistības | 59 738 | 140 561 | 0 | 0 | 700 000 | 500 000 | 0 | 0 | 406 244 | 92 846 | 61 898 | 95 126 | 0 |
| Saistības kopā | 59 751 | 160 544 | 36 466 | 24 980 | 869 267 | 747 589 | 1 916 305 | 666 126 | 3 066 434 | 1 587 023 | 1 358 829 | 1 053 206 | 1 252 253 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -94 | -93 491 | -303 282 | -56 157 | -58 836 | -216 736 | -785 226 | -1 876 451 | -1 643 291 | -2 554 075 | -1 839 207 | -4 054 952 | -525 262 |
| Pašu kapitāls kopā | 2906 | -90 585 | 167 623 | 492 612 | 428 737 | 964 673 | 179 447 | 3 257 264 | 1 613 974 | 3 831 764 | 5 758 428 | 2 753 861 | 2 320 401 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 7955 | 288 570 | 923 459 | 1 467 788 | 2 201 666 | 2 641 711 | 3 500 872 | 3 852 806 | 3 633 301 | 4 055 474 | 3 880 027 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -94 | -93 491 | -303 282 | -56 157 | -37 725 | -182 971 | -722 288 | -1 834 390 | -1 582 742 | -2 495 671 | -1 817 883 | -4 025 134 | -496 235 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -94 | -93 491 | -303 282 | -56 157 | -58 836 | -216 736 | -784 981 | -1 875 230 | -1 643 165 | -2 548 599 | -1 829 365 | -4 031 554 | -519 071 |
| Pārskata gada peļņa | -94 | -93 491 | -303 282 | -56 157 | -58 836 | -216 736 | -785 226 | -1 876 451 | -1 643 291 | -2 554 075 | -1 839 207 | -4 054 952 | -525 262 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 4 | 9 | 11 | 18 | 28 | 39 | 56 | 60 | 75 | 71 | 66 | 42 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 5039 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Sonarworks"
Pārskats
SIA "Sonarworks" (reģ. nr. 40103611667) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 13 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Šmerļa iela 3.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 3 880 027 €, par 4,3% mazāk nekā gadu iepriekš (4 055 474 €). 2024. gads noslēdzās ar zaudējumiem 525 262 € apmērā. Uzņēmums strādājis ar zaudējumiem visos publicētajos gados (13). 2024. gadā darbinieku skaits bija 42 (gadu iepriekš 66). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 92 382 €. 2024. gada beigās bilances kopsumma bija 3 573 614 € un pašu kapitāls 2 320 401 € (64,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Sonarworks Investments, Inc..
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.