SIA "WestStein"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 200 000 € (15% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1 | 45 588 | 78 728 | 128 381 | 53 487 | 41 850 | 343 016 | 395 331 | 405 080 | 171 082 | 379 822 | 577 571 | 788 120 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 70 383 | 71 430 | 63 686 | 279 256 | 186 987 | 95 801 | 6392 | 5655 | 578 014 | 842 494 | 898 689 |
| Aktīvi kopā | 1 | 45 588 | 149 111 | 199 811 | 117 173 | 321 106 | 530 003 | 491 132 | 411 472 | 176 737 | 957 836 | 1 420 065 | 1 686 809 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 43 647 | 13 569 | 64 627 | 123 278 | 1 063 596 | 119 692 | 258 615 | 74 886 | 57 441 | 84 855 | 68 406 | 127 108 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 248 606 | 701 614 | 1 496 451 | 2 096 357 | 3 143 183 | 2 837 393 | 2 153 993 | 675 493 | 32 630 | 32 630 | 19 484 |
| Saistības kopā | 0 | 43 647 | 262 175 | 766 241 | 1 619 729 | 3 159 953 | 3 262 875 | 3 096 008 | 2 228 879 | 732 934 | 117 485 | 101 036 | 146 592 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 0 | -859 | -115 005 | -453 367 | -936 125 | -1 336 291 | 105 975 | 127 996 | 787 469 | 1 261 210 | 1 396 548 | 478 678 | 421 188 |
| Pašu kapitāls kopā | 1 | 1941 | -113 064 | -566 430 | -1 502 556 | -2 838 847 | -2 732 872 | -2 604 876 | -1 817 407 | -556 197 | 840 351 | 1 319 029 | 1 540 217 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 1132 | 10 196 | 201 829 | 236 901 | 426 511 | 1 073 119 | 2 274 027 | 2 464 037 | 962 174 | 991 650 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 0 | -859 | -114 923 | -453 175 | -920 703 | -1 272 172 | 106 107 | 127 996 | 787 469 | 1 261 155 | 1 389 466 | 444 198 | 425 140 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 0 | -859 | -115 005 | -453 367 | -936 125 | -1 316 709 | 106 107 | 127 996 | 787 469 | 1 261 210 | 1 396 548 | 478 678 | 471 188 |
| Pārskata gada peļņa | 0 | -859 | -115 005 | -453 367 | -936 125 | -1 336 291 | 105 975 | 127 996 | 787 469 | 1 261 210 | 1 396 548 | 478 678 | 421 188 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 3 | 7 | 22 | 25 | 12 | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "WestStein"
Pārskats
SIA "WestStein" (reģ. nr. 40103612910) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 13 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Jūrkalnes iela 1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 991 650 €, par 3,1% vairāk nekā gadu iepriekš (962 174 €). 2025. gada peļņa bija 421 188 € (42,5% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 7 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2 (gadu iepriekš 4). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 495 825 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 686 809 € un pašu kapitāls 1 540 217 € (91,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Broxburn Capital OU.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.