Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Dalgas Holding"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1214 | 8867 | 5173 | 847 403 | 13 995 | 14 132 | 634 | 4379 | 3750 | 6843 | 2475 | 21 989 | 7539 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 2 155 746 | 3 067 351 | 3 067 351 | 3 067 351 | 3 067 351 | 3 067 351 | 3 067 351 | 3 067 351 | 3 067 351 | 3 067 351 | 3 070 253 | 3 168 751 | 3 341 251 |
| Aktīvi kopā | 2 156 960 | 3 076 218 | 3 072 524 | 3 914 754 | 3 081 346 | 3 081 483 | 3 067 985 | 3 071 730 | 3 071 101 | 3 074 194 | 3 072 728 | 3 190 740 | 3 348 790 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 799 018 | 2 986 072 | 2 804 773 | 3 529 693 | 2 557 193 | 1 962 283 | 1 360 944 | 50 | 415 051 | 50 | 45 | 54 | 0 |
| Ilgtermiņa saistības | 1 309 642 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 187 443 | 130 000 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 2 108 660 | 2 986 072 | 2 804 773 | 3 529 693 | 2 557 193 | 1 962 283 | 1 360 944 | 1 187 493 | 545 051 | 50 | 45 | 54 | 0 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -51 700 | 21 421 | 177 605 | 242 310 | 264 091 | 975 047 | 587 841 | 177 197 | 641 813 | 548 093 | -1460 | 118 002 | 158 104 |
| Pašu kapitāls kopā | 48 300 | 90 146 | 267 751 | 385 061 | 524 153 | 1 119 200 | 1 707 041 | 1 884 237 | 2 526 050 | 3 074 144 | 3 072 683 | 3 190 686 | 3 348 790 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -13 069 | 76 190 | 225 478 | 274 729 | 295 850 | 997 242 | 604 852 | 189 248 | 648 802 | 548 143 | -1410 | 118 052 | 158 154 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -51 700 | 21 421 | 177 605 | 242 310 | 264 091 | 975 047 | 587 841 | 177 247 | 641 863 | 548 143 | -1410 | 118 052 | 158 154 |
| Pārskata gada peļņa | -51 700 | 21 421 | 177 605 | 242 310 | 264 091 | 975 047 | 587 841 | 177 197 | 641 813 | 548 093 | -1460 | 118 002 | 158 104 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 125 000 | 124 999 | 380 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Dalgas SIA — 100%
- HD Baltic Renewables SIA — 50%
- Dalgas SIA — 2 kopīgas personas
- HD Baltic Renewables SIA
- LLG Mežs SIA
- Letskog SIA
- Nītaure Green Energy SIA
- SIA AMBERFOR
- SIA BALTICSUN Latvia 1
- SIA BALTICSUN Latvia 2
- SUDRABMEŽS SIA
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BKB MEŽS"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "IFI LATVIA"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "IMPEJ Forest"
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Dalgas Holding"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Dalgas Holding" (reģ. nr. 40103617833) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 13 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Vienības gatve 109.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gada peļņa bija 158 104 €. Ar peļņu noslēgti 11 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 3 348 790 € un pašu kapitāls 3 348 790 € (100% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Dalgas a/s. Aktīvo Latvijas uzņēmumu skaits, kuros uzņēmums ir dalībnieks: 2.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.