Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Stavs"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 5867 | 9240 | 18 663 | 14 008 | 40 998 | 14 518 | 69 848 | 115 418 | 155 765 | 159 804 | 114 572 | 230 350 | 128 662 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 949 | 6837 | 6651 | 5315 | 4221 | 3142 | 22 110 | 24 830 | 27 055 | 321 530 | 295 229 | 275 257 | 395 256 |
| Aktīvi kopā | 6816 | 16 077 | 25 314 | 19 323 | 45 219 | 17 660 | 91 958 | 140 248 | 182 820 | 481 334 | 409 801 | 505 607 | 523 918 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 5909 | 19 667 | 12 979 | 6108 | 12 058 | 6442 | 31 102 | 15 800 | 20 712 | 64 673 | 65 930 | 27 614 | 45 032 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 5909 | 19 667 | 12 979 | 6108 | 12 058 | 6442 | 31 102 | 15 800 | 20 712 | 64 673 | 65 930 | 27 614 | 45 032 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 887 | -4880 | 12 949 | 883 | 19 946 | -21 943 | 49 638 | 120 592 | 37 660 | 254 553 | -72 791 | 134 122 | 893 |
| Pašu kapitāls kopā | 907 | -3590 | 12 335 | 13 215 | 33 161 | 11 218 | 60 856 | 124 448 | 162 108 | 416 661 | 343 871 | 477 993 | 478 886 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 41 919 | 85 466 | 68 684 | 90 539 | 92 579 | 55 628 | 216 216 | 372 877 | 323 270 | 649 771 | 269 207 | 417 482 | 253 455 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 4698 | 2817 | 19 132 | 884 | 19 946 | -21 943 | 49 638 | 134 842 | 37 660 | 258 444 | -72 791 | 134 122 | 893 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 4660 | 2812 | 19 131 | 883 | 19 946 | -21 943 | 49 638 | 134 842 | 37 660 | 254 553 | -72 791 | 134 122 | 893 |
| Pārskata gada peļņa | 887 | -4880 | 12 949 | 883 | 19 946 | -21 943 | 49 638 | 120 592 | 37 660 | 254 553 | -72 791 | 134 122 | 893 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 6 | 4 | 14 | 9 | 8 | 7 | 7 | 5 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 57 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Stavs"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Stavs" (reģ. nr. 40103619162) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 13 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Latgales iela 163 - 2.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 253 455 €, par 39,3% mazāk nekā gadu iepriekš (417 482 €). No 2013. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 16,2% gadā. 2025. gada peļņa bija 893 € (0,4% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 10 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 5 (gadu iepriekš 7). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 50 691 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 523 918 € un pašu kapitāls 478 886 € (91,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.