Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "STAMRAIS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 149 512 € (98% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 43 969 | 70 502 | 29 765 | 29 190 | 52 274 | 113 623 | 92 665 | 125 657 | 201 016 | 216 471 | 167 116 | 154 858 | 125 991 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 794 | 3066 | 2504 | 2442 | 2857 | 3458 | 12 140 | 32 294 | 22 954 | 14 378 | 12 648 | 8781 | 2449 |
| Aktīvi kopā | 44 763 | 73 568 | 32 269 | 31 632 | 55 131 | 117 081 | 104 805 | 157 951 | 223 970 | 230 849 | 179 764 | 163 639 | 128 440 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 8455 | 3681 | 5998 | 0 | 27 762 | 1620 | 1526 | 4526 | 9518 | 10 337 | 33 691 | 11 299 | 12 743 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 3976 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 8455 | 3681 | 5998 | 3976 | 27 762 | 1620 | 1526 | 4526 | 9518 | 10 337 | 33 691 | 11 299 | 12 743 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 34 308 | 18 225 | 23 443 | 18 385 | 24 541 | 112 633 | 50 318 | 100 146 | 91 028 | 129 060 | 143 245 | 149 512 | 112 869 |
| Pašu kapitāls kopā | 36 308 | 69 887 | 26 271 | 27 656 | 27 369 | 115 461 | 103 279 | 153 425 | 214 452 | 220 512 | 146 073 | 152 340 | 115 697 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 144 684 | 93 238 | 88 558 | 71 875 | 125 276 | 350 214 | 204 551 | 310 865 | 329 680 | 499 264 | 582 030 | 533 196 | 541 882 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 40 268 | 21 341 | 31 072 | 21 612 | 28 823 | 112 633 | 50 318 | 112 646 | 98 528 | 159 810 | 200 561 | 211 265 | 237 869 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 40 268 | 21 341 | 31 089 | 21 612 | 28 823 | 112 633 | 50 318 | 112 646 | 98 528 | 159 810 | 200 561 | 211 265 | 237 869 |
| Pārskata gada peļņa | 34 308 | 18 225 | 23 443 | 18 385 | 24 541 | 112 633 | 50 318 | 100 146 | 91 028 | 129 060 | 143 245 | 149 512 | 112 869 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 | 4 | 4 | 5 | 6 | 7 | 6 | 7 | 6 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 67 059 | 17 000 | 24 828 | 24 541 | 62 500 | 50 000 | 30 001 | 123 000 | 217 684 | 143 245 | 149 512 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "STAMRAIS"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "STAMRAIS" (reģ. nr. 40103619232) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 13 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Dārziņu iela 86.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 541 882 €, par 1,6% vairāk nekā gadu iepriekš (533 196 €). No 2013. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 11,6% gadā. 2025. gada peļņa bija 112 869 € (20,8% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (13). 2025. gadā darbinieku skaits bija 6 (gadu iepriekš 7). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 90 314 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 128 440 € un pašu kapitāls 115 697 € (90,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.