SIA "R.E. Skanis"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 3930 | 4884 | 5220 | 8785 | 10 528 | 7801 | 3335 | 9136 | 10 970 | 12 028 | 22 274 | 5788 | 3449 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 4398 | 2981 | 3007 | 2415 | 1826 | 1859 | 1365 | 1772 | 2936 | 4298 | 3265 | 2232 | 1337 |
| Aktīvi kopā | 8328 | 7865 | 8227 | 11 200 | 12 354 | 9660 | 4700 | 10 908 | 13 906 | 16 326 | 25 539 | 8020 | 4786 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 11 684 | 32 612 | 42 258 | 62 338 | 85 970 | 112 221 | 141 302 | 163 705 | 160 736 | 144 547 | 137 750 | 116 331 | 88 913 |
| Ilgtermiņa saistības | 12 693 | 33 480 | 33 481 | 34 346 | 32 170 | 32 650 | 32 653 | 31 702 | 29 703 | 29 703 | 29 703 | 34 702 | 34 703 |
| Saistības kopā | 24 377 | 66 092 | 75 739 | 96 684 | 118 140 | 144 871 | 173 955 | 195 407 | 190 439 | 174 250 | 167 453 | 151 033 | 123 616 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -18 367 | -35 279 | -9285 | -17 972 | -20 302 | -29 393 | -34 074 | -15 244 | 7965 | 18 610 | 16 010 | -1099 | 24 183 |
| Pašu kapitāls kopā | -16 367 | -58 567 | -67 852 | -85 824 | -106 126 | -135 519 | -169 593 | -184 837 | -176 871 | -158 262 | -142 252 | -143 351 | -119 168 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 4725 | 15 461 | 13 906 | 28 794 | 38 847 | 51 968 | 50 350 | 85 509 | 122 255 | 168 513 | 196 131 | 179 211 | 179 784 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -18 367 | -35 279 | -9285 | -17 972 | -20 302 | -29 393 | -34 074 | -15 244 | 7965 | 18 610 | 16 010 | -1099 | 24 183 |
| EBITDA | -17 649 | -33 815 | -7930 | -16 513 | -18 707 | -28 200 | -33 507 | -14 103 | 10 268 | 21 823 | 18 321 | 134 | 25 875 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -18 367 | -35 279 | -9285 | -17 972 | -20 302 | -29 393 | -34 074 | -15 244 | 7965 | 18 610 | 16 010 | -1099 | 24 183 |
| Pārskata gada peļņa | -18 367 | -35 279 | -9285 | -17 972 | -20 302 | -29 393 | -34 074 | -15 244 | 7965 | 18 610 | 16 010 | -1099 | 24 183 |
| Darbaspēka izmaksas | 6140 | 12 219 | 5954 | 11 577 | 13 302 | 20 337 | 25 178 | 26 951 | 34 025 | 43 638 | 54 357 | 59 285 | 47 715 |
| Nolietojums | 718 | 1464 | 1355 | 1459 | 1595 | 1193 | 567 | 1141 | 2303 | 3213 | 2311 | 1233 | 1692 |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 5 | 5 | 5 | 6 | 6 | 6 | 5 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "R.E. Skanis"
Pārskats
SIA "R.E. Skanis" (reģ. nr. 40103621754) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2013. gadā un reģistrā ir jau 13 gadus. Juridiskā adrese: Salaspils nov., Salaspils, Nometņu iela 48 - 12.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 179 784 €, tādā pašā līmenī kā gadu iepriekš. No 2013. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 35,4% gadā. 2025. gada peļņa bija 24 183 € (13,5% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 4 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 5 (gadu iepriekš 6). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 35 957 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-119 168 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.