SIA "Namdara darbnīca"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 465 | 931 | 2915 | 1547 | 10 536 | 15 316 | 37 045 | 37 747 | 36 258 | 29 799 | 51 798 | 50 839 | 38 221 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 568 | 13 593 | 13 212 | 9970 | 7587 | 46 182 | 38 830 |
| Aktīvi kopā | 465 | 931 | 2915 | 1547 | 10 536 | 15 316 | 54 613 | 51 340 | 49 470 | 39 769 | 59 385 | 97 021 | 77 051 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 3231 | 6740 | 6159 | 948 | 986 | 1372 | 14 061 | 9037 | 10 448 | 5408 | 6094 | 9611 | 12 191 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 22 276 | 15 714 |
| Saistības kopā | 3231 | 6740 | 6159 | 948 | 986 | 1372 | 14 061 | 9037 | 10 448 | 5408 | 6094 | 31 887 | 27 905 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -2776 | -1874 | 2565 | 3843 | 8951 | 4394 | 26 608 | 1751 | -3281 | -4661 | 18 930 | 11 843 | -15 987 |
| Pašu kapitāls kopā | -2766 | -5809 | -3244 | 599 | 9550 | 13 944 | 40 552 | 42 303 | 39 022 | 34 361 | 53 291 | 65 134 | 49 146 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 2961 | 6611 | 7954 | 9284 | 16 080 | 15 977 | 61 763 | 31 117 | 28 564 | 38 959 | 95 876 | 140 961 | 151 255 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -2507 | -1279 | 3281 | 3843 | 8951 | 4394 | 26 608 | 1751 | -3281 | -4661 | 19 039 | 13 788 | -13 096 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -2510 | -1279 | 3281 | 3843 | 8951 | 4394 | 26 608 | 1751 | -3281 | -4661 | 18 930 | 12 139 | -14 757 |
| Pārskata gada peļņa | -2776 | -1874 | 2565 | 3843 | 8951 | 4394 | 26 608 | 1751 | -3281 | -4661 | 18 930 | 11 843 | -15 987 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "Namdara darbnīca"
Pārskats
SIA "Namdara darbnīca" (reģ. nr. 40103623948) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2013. gadā un reģistrā ir jau 13 gadus. Juridiskā adrese: Ropažu nov., Garkalnes pag., "Pirts Alpi".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 151 255 €, par 7,3% vairāk nekā gadu iepriekš (140 961 €). No 2013. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 38,8% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2013–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 15 987 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 8 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 75 628 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 77 051 € un pašu kapitāls 49 146 € (63,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.