SIA "Strele logistics"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 96 369 | 189 703 | 131 366 | 158 570 | 120 541 | 122 176 | 320 136 | 174 933 | 314 224 | 317 716 | 646 723 | 361 055 | 575 531 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 10 832 | 12 774 | 9526 | 6278 | 20 477 | 14 613 | 27 432 | 22 047 | 14 874 | 8922 | 3771 | 1282 | 0 |
| Aktīvi kopā | 107 201 | 202 477 | 140 892 | 164 848 | 141 018 | 136 789 | 347 568 | 196 980 | 329 098 | 326 638 | 650 494 | 362 337 | 575 531 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 96 437 | 183 623 | 120 452 | 139 177 | 109 122 | 99 991 | 287 538 | 141 801 | 250 728 | 215 967 | 510 572 | 163 823 | 305 654 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 96 437 | 183 623 | 120 452 | 139 177 | 109 122 | 99 991 | 287 538 | 141 801 | 250 728 | 215 967 | 510 572 | 163 823 | 305 654 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 8568 | 900 | 1106 | 4626 | 3950 | 1299 | 20 669 | 8767 | 23 191 | 32 301 | 29 251 | 58 592 | 71 363 |
| Pašu kapitāls kopā | 10 568 | 14 762 | 15 868 | 20 494 | 24 444 | 25 743 | 46 412 | 55 179 | 78 370 | 110 671 | 139 922 | 198 514 | 269 877 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 252 056 | 806 377 | 658 052 | 728 707 | 1 001 988 | 695 029 | 1 250 648 | 1 245 313 | 1 634 032 | 1 609 814 | 2 284 707 | 2 541 880 | 1 963 363 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 11 931 | 1917 | 1998 | 7691 | 5689 | 1299 | 20 669 | 8767 | 23 191 | 32 301 | 29 251 | 58 592 | 71 363 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 10 307 | 1917 | 1998 | 7691 | 5689 | 1299 | 20 669 | 8767 | 23 191 | 32 301 | 29 251 | 58 592 | 71 363 |
| Pārskata gada peļņa | 8568 | 900 | 1106 | 4626 | 3950 | 1299 | 20 669 | 8767 | 23 191 | 32 301 | 29 251 | 58 592 | 71 363 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 4 | 6 | 7 | 8 | 8 | 8 | 10 | 10 | 9 | 11 | 10 | 12 | 10 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Strele logistics"
Pārskats
SIA "Strele logistics" (reģ. nr. 40103630155) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2013. gadā un reģistrā ir jau 13 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Granīta iela 3 k-2.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 963 363 €, par 22,8% mazāk nekā gadu iepriekš (2 541 880 €). No 2013. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 18,7% gadā. 2025. gada peļņa bija 71 363 € (3,6% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (13). 2025. gadā darbinieku skaits bija 10 (gadu iepriekš 12). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 196 336 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 575 531 € un pašu kapitāls 269 877 € (46,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.