Urban Renewal SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 131 735 | 123 091 | 6575 | 5585 | 1357 | 690 | 421 | 901 | 367 | 193 | 487 | 836 | 724 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 548 188 | 702 844 | 702 844 | 702 844 | 702 844 | 702 844 | 702 844 | 702 844 | 702 844 | 702 844 | 702 844 | 702 844 | 702 844 |
| Aktīvi kopā | 679 923 | 825 935 | 709 419 | 708 429 | 704 201 | 703 534 | 703 265 | 703 745 | 703 211 | 703 037 | 703 331 | 703 680 | 703 568 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 85 987 | 4287 | 413 | 3628 | 927 | 982 | 1475 | 1214 | 776 | 776 | 1091 | 1018 | 1381 |
| Ilgtermiņa saistības | 667 664 | 1 035 881 | 1 069 938 | 1 125 246 | 1 092 353 | 1 020 351 | 1 023 350 | 799 052 | 739 052 | 739 052 | 718 052 | 628 052 | 553 052 |
| Saistības kopā | 753 651 | 1 040 168 | 1 070 351 | 1 128 874 | 1 093 280 | 1 021 333 | 1 024 825 | 800 266 | 739 828 | 739 828 | 719 143 | 629 070 | 554 433 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -75 828 | -109 326 | -146 699 | -59 513 | 31 366 | 71 280 | -3762 | 225 039 | 59 904 | -174 | 20 979 | 90 422 | 74 525 |
| Pašu kapitāls kopā | -73 728 | -214 233 | -360 932 | -420 445 | -389 079 | -317 799 | -321 560 | -96 521 | -36 617 | -36 791 | -15 812 | 74 610 | 149 135 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 87 705 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 370 | -39 990 | -2674 | -1155 | -1177 | -971 | -1013 | -1020 | -1046 | -1124 | -1471 | -1028 | -1635 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -74 306 | -102 815 | -146 649 | -59 463 | 31 416 | 72 030 | -3012 | 225 527 | 59 954 | -124 | 21 029 | 90 472 | 74 575 |
| Pārskata gada peļņa | -75 828 | -109 326 | -146 699 | -59 513 | 31 366 | 71 280 | -3762 | 225 039 | 59 904 | -174 | 20 979 | 90 422 | 74 525 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "Rūpniecības 11" — 100%
- SIA "AURELIA" — 2 kopīgas personas
- SIA "Riga Residential Development" — 2 kopīgas personas
- SIA "Rūpniecības 11" — 2 kopīgas personas
- SIA "GreenWell"
- SIA "InvEsco"
- SIA "RenEsco"
Kopsavilkums: Urban Renewal SIA
Pārskats
Urban Renewal SIA (reģ. nr. 40103632442) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2013. gadā un reģistrā ir jau 13 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Rūpniecības iela 11 - 29.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gada peļņa bija 74 525 €. Ar peļņu noslēgti 7 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 703 568 € un pašu kapitāls 149 135 € (21,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (33,3%) pieder privātpersonai. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.