SIA "RVSZ Service"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 4385 | 4780 | 7702 | 26 390 | 23 536 | 19 072 | 28 239 | 24 979 | 32 936 | 26 601 | 28 114 | 36 664 | 42 789 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1274 | 1770 | 3997 | 2839 | 1958 | 1213 | 407 | 64 | 118 | 75 | 31 | 14 870 | 11 567 |
| Aktīvi kopā | 5659 | 6550 | 11 699 | 29 229 | 25 494 | 20 285 | 28 646 | 25 043 | 33 054 | 26 676 | 28 145 | 51 534 | 54 356 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 7787 | 38 274 | 69 635 | 104 042 | 112 739 | 125 324 | 139 909 | 149 343 | 171 618 | 171 375 | 172 617 | 195 053 | 196 661 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 7787 | 38 274 | 69 635 | 104 042 | 112 739 | 125 324 | 139 909 | 149 343 | 171 618 | 171 375 | 172 617 | 195 053 | 196 661 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -4128 | -28 696 | -26 212 | -16 877 | -12 433 | -17 794 | -6224 | -13 037 | -14 264 | -6135 | 227 | 953 | 1214 |
| Pašu kapitāls kopā | -2128 | -31 724 | -57 936 | -74 813 | -87 245 | -105 039 | -111 263 | -124 300 | -138 564 | -144 699 | -144 472 | -143 519 | -142 305 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 2417 | 12 911 | 32 368 | 60 408 | 45 832 | 34 472 | 51 015 | 49 834 | 80 860 | 104 078 | 167 348 | 206 295 | 213 286 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -3899 | -27 494 | -23 183 | -16 608 | -11 826 | -17 794 | -6224 | -13 037 | -14 264 | -6135 | 227 | 953 | 1214 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -3911 | -27 534 | -23 299 | -16 877 | -12 433 | -17 794 | -6224 | -13 037 | -14 264 | -6135 | 227 | 953 | 1214 |
| Pārskata gada peļņa | -4128 | -28 696 | -26 212 | -16 877 | -12 433 | -17 794 | -6224 | -13 037 | -14 264 | -6135 | 227 | 953 | 1214 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 3 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "RVSZ Service"
Pārskats
SIA "RVSZ Service" (reģ. nr. 40103633715) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2013. gadā un reģistrā ir jau 13 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Miglas iela 17.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 213 286 €, par 3,4% vairāk nekā gadu iepriekš (206 295 €). No 2013. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 45,3% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2013–2025). 2025. gada peļņa bija 1214 € (0,6% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 3 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 53 322 €.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-142 305 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.