Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Incendo"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 108 000 € (95% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 35 451 | 52 893 | 46 643 | 50 207 | 44 873 | 64 283 | 64 214 | 75 603 | 89 970 | 117 536 | 121 158 | 128 983 | 199 199 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 158 | 307 | 34 | 491 | 728 | 1324 | 268 | 0 | 0 | 0 | 0 | 361 | 72 |
| Aktīvi kopā | 35 609 | 53 200 | 46 677 | 50 698 | 45 601 | 65 607 | 64 482 | 75 603 | 89 970 | 117 536 | 121 158 | 129 344 | 199 271 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 15 739 | 18 794 | 9435 | 9860 | 20 713 | 26 832 | 18 701 | 39 238 | 14 957 | 22 968 | 24 540 | 15 173 | 29 041 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 15 739 | 18 794 | 9435 | 9860 | 20 713 | 26 832 | 18 701 | 39 238 | 14 957 | 22 968 | 24 540 | 15 173 | 29 041 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 16 436 | 3711 | 1996 | 3596 | 20 622 | 34 509 | 41 515 | 32 099 | 70 747 | 73 555 | 62 050 | 92 853 | 164 059 |
| Pašu kapitāls kopā | 19 436 | 31 366 | 33 359 | 36 955 | 24 888 | 38 775 | 45 781 | 36 365 | 75 013 | 94 568 | 96 618 | 114 171 | 170 230 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 60 832 | 121 767 | 109 428 | 141 837 | 197 826 | 223 567 | 237 426 | 259 954 | 340 208 | 309 206 | 313 873 | 378 661 | 519 613 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 20 425 | 6652 | 5388 | 5759 | 25 231 | 35 472 | 41 515 | 42 477 | 78 772 | 87 076 | 76 811 | 111 354 | 190 962 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 19 490 | 5073 | 2959 | 4412 | 24 376 | 34 509 | 41 515 | 42 478 | 78 772 | 87 055 | 77 050 | 111 678 | 191 059 |
| Pārskata gada peļņa | 16 436 | 3711 | 1996 | 3596 | 20 622 | 34 509 | 41 515 | 32 099 | 70 747 | 73 555 | 62 050 | 92 853 | 164 059 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 32 689 | 20 622 | 34 509 | 41 515 | 32 099 | 54 000 | 60 000 | 75 300 | 108 000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Incendo"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Incendo" (reģ. nr. 40103637261) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2013. gadā un reģistrā ir jau 13 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Augusta Deglava iela 2 - 10.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 519 613 €, par 37,2% vairāk nekā gadu iepriekš (378 661 €). No 2013. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 19,6% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2013–2025). 2025. gada peļņa bija 164 059 € (31,6% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (13). 2025. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 173 204 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 199 271 € un pašu kapitāls 170 230 € (85,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (33,3%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.