SIA "Marko & Bravo"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 18 470 | 59 417 | 58 510 | 103 630 | 89 568 | 89 100 | 74 009 | 66 700 | 54 889 | 49 408 | 44 681 | 33 756 | 20 967 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1973 | 0 | 0 | 1524 | 1039 | 793 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 20 443 | 59 417 | 58 510 | 105 154 | 90 607 | 89 893 | 74 009 | 66 700 | 54 889 | 49 408 | 44 681 | 33 756 | 20 967 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 14 987 | 24 818 | 29 917 | 71 435 | 42 127 | 40 022 | 20 958 | 18 221 | 9286 | 3145 | 4530 | 4925 | 9497 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 623 | 13 613 | 7000 | 7091 | 7091 | 7091 | 7091 | 7091 | 0 |
| Saistības kopā | 14 987 | 24 818 | 29 917 | 71 435 | 55 750 | 53 635 | 27 958 | 25 312 | 16 377 | 10 236 | 11 621 | 12 016 | 9497 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 3456 | 26 836 | -6005 | 5124 | 1138 | 1401 | 9793 | -4663 | -2876 | 660 | -6112 | -11 320 | -10 270 |
| Pašu kapitāls kopā | 5456 | 34 599 | 28 593 | 33 719 | 34 857 | 36 258 | 46 051 | 41 388 | 38 512 | 39 172 | 33 060 | 21 740 | 11 470 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 74 577 | 188 967 | 54 558 | 144 216 | 220 764 | 180 848 | 183 610 | 22 204 | 23 070 | 54 488 | 29 900 | 10 718 | 19 757 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 2663 | 10 365 | -3863 | 8102 | 3587 | 2333 | 13 745 | -3890 | -2723 | 1083 | -5737 | -10 971 | -9495 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 3456 | 28 133 | -2240 | 6524 | 2026 | 1401 | 9793 | -4663 | -2876 | 660 | -6112 | -11 320 | -10 270 |
| Pārskata gada peļņa | 3456 | 26 836 | -6005 | 5124 | 1138 | 1401 | 9793 | -4663 | -2876 | 660 | -6112 | -11 320 | -10 270 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 5 | 5 | 1 | 1 | 10 | 7 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Marko & Bravo"
Pārskats
SIA "Marko & Bravo" (reģ. nr. 40103643785) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2013. gadā un reģistrā ir jau 13 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Slokas iela 52C.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 19 757 €, par 84,3% vairāk nekā gadu iepriekš (10 718 €). No 2013. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 10,5% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 10 270 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 7 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 9879 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 20 967 € un pašu kapitāls 11 470 € (54,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (80%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.