SIA "Nvision"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1622 | 4214 | 8877 | 13 231 | 14 923 | 20 242 | 19 809 | 28 514 | 17 319 | 22 868 | 26 356 | 19 264 | 15 558 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 165 | 140 | 1128 | 3043 | 2418 | 1726 | 1188 | 990 | 1201 | 1398 | 1301 | 1759 | 166 |
| Aktīvi kopā | 1787 | 4354 | 10 005 | 16 274 | 17 341 | 21 968 | 20 997 | 29 504 | 18 520 | 24 266 | 27 657 | 21 023 | 15 724 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 91 | 946 | 2612 | 3426 | 7093 | 2251 | 4449 | 9180 | 3282 | 13 799 | 14 403 | 12 136 | 3781 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 1100 | 6358 | 10 758 | 17 358 | 16 644 | 19 750 | 25 282 | 13 366 | 8292 | 8292 | 10 792 | 37 000 |
| Saistības kopā | 91 | 2046 | 8970 | 14 184 | 24 451 | 18 895 | 24 199 | 34 462 | 16 648 | 22 091 | 22 695 | 22 928 | 40 781 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -304 | -105 | -1273 | 1055 | -9200 | 10 183 | -6275 | -1755 | 6830 | 303 | 2787 | -6867 | -23 152 |
| Pašu kapitāls kopā | 1696 | 2308 | 1035 | 2090 | -7110 | 3073 | -3202 | -4958 | 1872 | 2175 | 4962 | -1905 | -25 057 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 811 | 2723 | 18 175 | 76 825 | 41 825 | 67 456 | 36 784 | 40 112 | 40 016 | 42 287 | 67 799 | 35 122 | 9585 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -304 | -105 | -1273 | 1055 | -9145 | 10 517 | -6257 | -1728 | 6830 | 303 | 2787 | -6390 | -22 764 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -304 | -105 | -1273 | 1055 | -9200 | 10 183 | -6275 | -1755 | 6830 | 303 | 2787 | -6867 | -23 152 |
| Pārskata gada peļņa | -304 | -105 | -1273 | 1055 | -9200 | 10 183 | -6275 | -1755 | 6830 | 303 | 2787 | -6867 | -23 152 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Nvision"
Pārskats
SIA "Nvision" (reģ. nr. 40103655623) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2013. gadā un reģistrā ir jau 13 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Ganību dambis 13 k-1 - 234.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 9585 €, par 72,7% mazāk nekā gadu iepriekš (35 122 €). No 2013. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 22,9% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 23 152 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 5 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 9585 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-25 057 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.