Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "M1 Consulting"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 60 000 € (91% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 28 165 | 83 041 | 36 918 | 86 944 | 87 928 | 115 180 | 112 221 | 120 617 | 121 437 | 118 871 | 148 419 | 83 108 | 141 749 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 2100 | 2684 | 17 582 | 14 006 | 9269 | 6958 | 2147 | 358 | 247 | 463 | 1180 | 1529 | 3540 |
| Aktīvi kopā | 30 265 | 85 725 | 54 500 | 100 950 | 97 197 | 122 138 | 114 368 | 120 975 | 121 684 | 119 334 | 149 599 | 84 637 | 145 289 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 5563 | 6891 | 3622 | 4407 | 2794 | 3320 | 3379 | 1813 | 2387 | 2670 | 1701 | 18 985 | 16 453 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 5563 | 6891 | 3622 | 4407 | 2794 | 3320 | 3379 | 1813 | 2387 | 2670 | 1701 | 18 985 | 16 453 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 24 701 | 76 034 | 48 078 | 93 743 | 91 603 | 116 018 | 108 171 | 116 361 | 116 495 | 113 862 | 145 098 | 62 851 | 123 184 |
| Pašu kapitāls kopā | 24 702 | 76 035 | 50 878 | 96 543 | 94 403 | 118 818 | 110 989 | 119 162 | 119 297 | 116 664 | 147 898 | 65 652 | 128 836 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 33 172 | 111 800 | 126 192 | 142 560 | 139 381 | 151 925 | 153 114 | 149 113 | 146 400 | 147 000 | 167 394 | 172 365 | 161 460 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 28 955 | 88 849 | 101 502 | 110 262 | 108 058 | 116 018 | 108 171 | 116 361 | 116 495 | 113 862 | 145 098 | 149 014 | 136 978 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 28 955 | 89 441 | 101 502 | 110 262 | 108 058 | 116 018 | 108 171 | 116 361 | 116 495 | 113 862 | 145 098 | 150 351 | 138 185 |
| Pārskata gada peļņa | 24 701 | 76 034 | 48 078 | 93 743 | 91 603 | 116 018 | 108 171 | 116 361 | 116 495 | 113 862 | 145 098 | 62 851 | 123 184 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 24 701 | 73 235 | 48 078 | 93 743 | 91 603 | 116 000 | 108 188 | 116 360 | 116 495 | 113 864 | 145 097 | 60 000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "M1 Consulting"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "M1 Consulting" (reģ. nr. 40103668878) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2013. gadā un reģistrā ir jau 13 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Mārupe, Pededzes iela 66.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 161 460 €, par 6,3% mazāk nekā gadu iepriekš (172 365 €). No 2013. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 14,1% gadā. 2025. gada peļņa bija 123 184 € (76,3% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (13). 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 161 460 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 145 289 € un pašu kapitāls 128 836 € (88,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.