Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MVR Transport"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 116 250 € (78% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 116 247 | 316 339 | 292 613 | 243 415 | 261 665 | 264 035 | 275 558 | 296 922 | 349 756 | 313 188 | 279 764 | 221 943 | 200 463 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 59 334 | 104 155 | 82 750 | 78 221 | 89 832 | 105 854 | 67 644 | 42 583 | 80 613 | 95 247 | 61 022 | 40 846 |
| Aktīvi kopā | 116 247 | 375 673 | 396 768 | 326 165 | 339 886 | 353 867 | 381 412 | 364 566 | 392 339 | 393 801 | 375 011 | 282 965 | 241 309 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 96 400 | 250 309 | 187 099 | 175 548 | 203 321 | 200 989 | 151 793 | 159 892 | 144 896 | 123 174 | 200 737 | 134 359 | 125 125 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 42 184 | 91 236 | 60 697 | 33 442 | 49 166 | 41 534 | 13 429 | 0 | 29 815 | 7568 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 96 400 | 292 493 | 278 335 | 236 245 | 236 763 | 250 155 | 193 327 | 173 321 | 144 896 | 152 989 | 208 305 | 134 359 | 125 125 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 18 043 | 66 190 | 98 229 | 62 121 | 63 199 | 99 954 | 85 231 | 63 160 | 157 448 | 237 912 | 82 144 | 81 900 | 83 828 |
| Pašu kapitāls kopā | 18 044 | 77 865 | 116 094 | 88 215 | 101 414 | 102 854 | 188 085 | 191 245 | 247 443 | 240 812 | 166 706 | 148 606 | 116 184 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 442 038 | 1 440 141 | 1 633 960 | 1 372 760 | 1 302 527 | 1 398 320 | 1 370 493 | 1 288 584 | 1 412 432 | 1 770 338 | 1 600 662 | 1 406 647 | 1 383 645 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 21 596 | 75 541 | 113 405 | 75 794 | 76 508 | 105 414 | 86 236 | 78 160 | 157 502 | 237 912 | 82 144 | 83 250 | 83 917 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 21 596 | 75 541 | 113 405 | 75 794 | 76 508 | 105 414 | 86 236 | 78 160 | 157 502 | 237 912 | 82 144 | 81 900 | 83 828 |
| Pārskata gada peļņa | 18 043 | 66 190 | 98 229 | 62 121 | 63 199 | 99 954 | 85 231 | 63 160 | 157 448 | 237 912 | 82 144 | 81 900 | 83 828 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 5 | 5 | 5 | 3 | 2 | 4 | 4 | 4 | 5 | 5 | 4 | 5 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | — | 6369 | 60 000 | 90 000 | 50 000 | 98 514 | 0 | 60 000 | 101 250 | 244 543 | 156 250 | 100 000 | 116 250 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MVR Transport"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MVR Transport" (reģ. nr. 40103670798) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2013. gadā un reģistrā ir jau 13 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Ulbrokas iela 23.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 383 645 €, par 1,6% mazāk nekā gadu iepriekš (1 406 647 €). No 2013. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 10,0% gadā. 2025. gada peļņa bija 83 828 € (6,1% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (13). 2025. gadā darbinieku skaits bija 4 (gadu iepriekš 5). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 345 911 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 241 309 € un pašu kapitāls 116 184 € (48,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.