"RA MIKS G" SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 87 799 € (66% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 25 891 | 19 982 | 16 263 | 50 121 | 51 258 | 156 695 | 139 032 | 135 199 | 163 308 | 249 941 | 354 662 | 218 513 | 125 126 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 2552 | 40 197 | 33 200 | 47 288 | 39 702 | 79 541 | 94 119 | 129 822 | 102 737 | 91 690 | 84 237 | 144 224 | 126 300 |
| Aktīvi kopā | 28 443 | 60 179 | 49 463 | 97 409 | 90 960 | 236 236 | 233 151 | 265 021 | 266 045 | 341 631 | 438 899 | 362 737 | 251 426 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 6176 | 6925 | 11 551 | 9918 | 22 461 | 44 227 | 34 261 | 46 557 | 64 269 | 81 419 | 87 530 | 185 209 | 132 116 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 34 750 | 25 324 | 73 006 | 46 336 | 22 652 | 4729 | 44 736 | 53 864 |
| Saistības kopā | 6176 | 6925 | 11 551 | 9918 | 22 461 | 78 977 | 59 585 | 119 563 | 110 605 | 104 071 | 92 259 | 229 945 | 185 980 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 22 266 | 18 772 | -5342 | 49 579 | 26 008 | 113 761 | 156 136 | 892 | 46 982 | 131 921 | 195 579 | -129 348 | 20 453 |
| Pašu kapitāls kopā | 22 267 | 53 254 | 37 912 | 87 491 | 68 499 | 157 259 | 173 566 | 145 458 | 155 440 | 237 560 | 346 640 | 132 792 | 65 446 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 69 682 | 194 778 | 40 105 | 99 530 | 164 653 | 343 145 | 661 686 | 363 591 | 440 393 | 621 745 | 903 896 | 875 850 | 1 128 977 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 28 537 | 19 474 | -5342 | 56 446 | 31 466 | 114 166 | 156 972 | 3428 | 58 720 | 146 303 | 219 277 | -105 799 | 46 408 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 28 537 | 19 474 | -5342 | 56 446 | 31 466 | 113 761 | 156 136 | 892 | 56 232 | 144 371 | 217 219 | -108 223 | 42 404 |
| Pārskata gada peļņa | 22 266 | 18 772 | -5342 | 49 579 | 26 008 | 113 761 | 156 136 | 892 | 46 982 | 131 921 | 195 579 | -129 348 | 20 453 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 5 | 3 | 2 | 2 | 6 | 8 | 10 | 9 | 9 | 9 | 11 | 11 | 14 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 10 000 | 0 | 45 000 | 25 001 | 139 829 | 29 000 | 37 000 | 49 801 | 86 499 | 84 500 | 87 799 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: "RA MIKS G" SIA
Pārskats
"RA MIKS G" SIA (reģ. nr. 40103672996) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2013. gadā un reģistrā ir jau 13 gadus. Juridiskā adrese: Ādažu nov., Ādaži, Stūrīšu iela 20.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 128 977 €, par 28,9% vairāk nekā gadu iepriekš (875 850 €). No 2013. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 26,1% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2013–2025). 2025. gada peļņa bija 20 453 € (1,8% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 11 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 14 (gadu iepriekš 11). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 80 641 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 251 426 € un pašu kapitāls 65 446 € (26,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.