SIA "Factory No 1"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2013–2024
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 42 074 | 149 529 | 223 159 | 325 736 | 450 842 | 364 891 | 370 355 | 329 517 | 352 538 | 345 051 | 303 172 | 302 710 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1727 | 4148 | 53 610 | 140 997 | 163 939 | 206 045 | 213 245 | 168 551 | 134 507 | 45 585 | 87 924 | 92 431 |
| Aktīvi kopā | 43 801 | 153 677 | 276 769 | 466 733 | 614 781 | 570 936 | 583 600 | 498 068 | 487 045 | 390 636 | 391 096 | 395 141 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 40 540 | 151 569 | 184 374 | 382 161 | 566 791 | 341 573 | 401 675 | 248 738 | 300 967 | 610 677 | 691 568 | 302 659 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 89 581 | 30 830 | 121 045 | 195 262 | 48 128 | 86 695 | 154 095 |
| Saistības kopā | 40 540 | 151 569 | 184 374 | 382 161 | 566 791 | 431 154 | 432 505 | 369 783 | 496 229 | 658 805 | 778 263 | 456 754 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 1261 | -2532 | 90 287 | 47 059 | 30 131 | 91 792 | 11 313 | -22 810 | -137 469 | -258 985 | -118 998 | 325 553 |
| Pašu kapitāls kopā | 3261 | 2108 | 92 395 | 84 572 | 47 990 | 139 782 | 151 095 | 128 285 | -9184 | -268 169 | -387 167 | -61 613 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 118 933 | 474 153 | 806 822 | 1 018 827 | 773 404 | 1 539 934 | 791 182 | 574 542 | 611 147 | 625 789 | 1 153 564 | 1 305 822 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 1412 | -2532 | 103 629 | 52 699 | 35 205 | 92 146 | 13 637 | 4453 | -121 775 | -246 878 | -46 799 | 349 430 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1412 | -2532 | 103 629 | 52 699 | 35 205 | 91 792 | 11 313 | -22 810 | -133 731 | -258 745 | -53 672 | 330 169 |
| Pārskata gada peļņa | 1261 | -2532 | 90 287 | 47 059 | 30 131 | 91 792 | 11 313 | -22 810 | -137 469 | -258 985 | -118 998 | 325 553 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 13 | 12 | 16 | 14 | 14 | 13 | 10 | 5 | 7 | 14 | 15 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 54 882 | 66 713 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Factory No 1"
Pārskats
SIA "Factory No 1" (reģ. nr. 40103679015) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2013. gadā un reģistrā ir jau 13 gadus. Juridiskā adrese: Ogres nov., Tīnūžu pag., "Slavas".
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 1 305 822 €, par 13,2% vairāk nekā gadu iepriekš (1 153 564 €). No 2013. līdz 2024. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 24,3% gadā. 2024. gada peļņa bija 325 553 € (24,9% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 7 no 12 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 15 (gadu iepriekš 14). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 87 055 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2024. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-61 613 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.