SIA "FERMO AC"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2458 | 9076 | 11 502 | 6255 | 6479 | 5268 | 1659 | 2410 | 9611 | 8641 | 11 965 | 16 967 | 16 784 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 7410 | 5850 | 4290 | 2730 | 1170 | 0 | 0 | 2576 | 1497 | 418 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 2458 | 16 486 | 17 352 | 10 545 | 9209 | 6438 | 1659 | 2410 | 12 187 | 10 138 | 12 383 | 16 967 | 16 784 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 1044 | 7180 | 9518 | 9288 | 7466 | 9288 | 5567 | 1414 | 6418 | 2213 | 7708 | 19 304 | 18 499 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 2600 | 1000 | 0 | 5305 | 5305 | 935 | 190 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 1044 | 9780 | 10 518 | 9288 | 12 771 | 14 593 | 6502 | 1604 | 6418 | 2213 | 7708 | 19 304 | 18 499 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -586 | 4694 | 128 | -5577 | -4820 | -4592 | 3311 | 5649 | 4963 | 2156 | -3250 | -7012 | 622 |
| Pašu kapitāls kopā | 1414 | 6706 | 6834 | 1257 | -3562 | -8155 | -4843 | 806 | 5769 | 7925 | 4675 | -2337 | -1715 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 15 613 | 76 110 | 57 695 | 72 038 | 71 646 | 78 720 | 91 416 | 108 235 | 100 672 | 154 076 | 70 247 | 87 448 | 28 903 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -586 | 5061 | 128 | -5577 | -4820 | -4509 | 3311 | 5649 | 4963 | 2156 | -3250 | -7012 | 622 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -586 | 5061 | 128 | -5577 | -4820 | -4509 | 3311 | 5649 | 4963 | 2156 | -3250 | -7012 | 622 |
| Pārskata gada peļņa | -586 | 4694 | 128 | -5577 | -4820 | -4592 | 3311 | 5649 | 4963 | 2156 | -3250 | -7012 | 622 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "FERMO AC"
Pārskats
SIA "FERMO AC" (reģ. nr. 40103683932) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2013. gadā un reģistrā ir jau 13 gadus. Juridiskā adrese: Jūrmala, Baznīcas iela 26 - 20.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 28 903 €, par 66,9% mazāk nekā gadu iepriekš (87 448 €). No 2013. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 5,3% gadā. 2025. gada peļņa bija 622 € (2,2% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 7 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 14 452 €.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-1715 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.