SIA "SECES KOKS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 135 312 | 656 133 | 367 076 | 190 435 | 374 346 | 774 699 | 504 738 | 213 861 | 529 174 | 1 879 625 | 1 732 867 | 1 079 840 | 1 260 105 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 99 910 | 5 091 336 | 5 140 205 | 4 584 937 | 4 021 655 | 3 458 629 | 2 932 942 | 2 789 839 | 2 613 792 | 2 809 450 | 3 899 264 | 3 803 061 | 4 830 582 |
| Aktīvi kopā | 235 222 | 5 747 469 | 5 507 281 | 4 775 372 | 4 396 001 | 4 233 328 | 3 437 680 | 3 003 700 | 3 142 966 | 4 689 075 | 5 632 131 | 4 882 901 | 6 090 687 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 232 805 | 1 310 652 | 1 093 424 | 1 371 153 | 1 943 059 | 2 327 056 | 2 363 572 | 1 989 295 | 1 979 018 | 2 450 445 | 1 144 947 | 939 244 | 604 182 |
| Ilgtermiņa saistības | 16 191 | 4 435 724 | 4 749 559 | 3 769 002 | 2 843 363 | 1 885 724 | 851 901 | 703 999 | 828 651 | 1 488 835 | 1 726 000 | 612 428 | 1 651 107 |
| Saistības kopā | 248 996 | 5 746 376 | 5 842 983 | 5 140 155 | 4 786 422 | 4 212 780 | 3 215 473 | 2 693 294 | 2 807 669 | 3 939 280 | 2 870 947 | 1 551 672 | 2 255 289 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -15 874 | 8740 | -340 211 | -25 665 | -25 638 | 410 969 | 201 659 | 88 199 | 24 891 | 414 498 | 2 011 389 | 570 045 | 504 169 |
| Pašu kapitāls kopā | -13 774 | 1093 | -339 118 | -364 783 | -390 421 | 20 548 | 222 207 | 310 406 | 335 297 | 749 795 | 2 761 184 | 3 331 229 | 3 835 398 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 204 726 | 288 871 | 534 818 | 826 716 | 1 150 009 | 1 470 933 | 1 196 011 | 962 139 | 1 037 879 | 4 001 073 | 8 423 484 | 4 339 886 | 3 701 477 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -14 371 | 10 576 | -180 086 | 50 205 | 32 612 | 453 217 | 230 354 | 106 323 | 28 162 | 431 793 | 2 007 027 | 578 708 | 598 637 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -15 345 | 10 250 | -339 795 | -25 665 | -25 638 | 410 969 | 201 659 | 88 199 | 24 891 | 427 356 | 2 021 284 | 574 489 | 511 775 |
| Pārskata gada peļņa | -15 874 | 8740 | -340 211 | -25 665 | -25 638 | 410 969 | 201 659 | 88 199 | 24 891 | 414 498 | 2 011 389 | 570 045 | 504 169 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 17 | 15 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 5 | 7 | 9 | 6 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "SECES KOKS"
Pārskats
SIA "SECES KOKS" (reģ. nr. 40103687489) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2013. gadā un reģistrā ir jau 13 gadus. Juridiskā adrese: Aizkraukles nov., Aizkraukle, Rūpniecības iela 12.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 3 701 477 €, par 14,7% mazāk nekā gadu iepriekš (4 339 886 €). No 2013. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 27,3% gadā. 2025. gada peļņa bija 504 169 € (13,6% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 6 (gadu iepriekš 9). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 616 913 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 6 090 687 € un pašu kapitāls 3 835 398 € (63,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (45%): SIA "BRAF". Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.