L & M SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2014–2025
| 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 598 | 1937 | 3201 | 47 | 1 | 12 | 7252 | 1150 | 1216 | 5224 | 167 | 238 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 8200 | 8200 | 8201 | 8200 | 8000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 598 | 10 137 | 11 401 | 8248 | 8201 | 8012 | 7252 | 1150 | 1216 | 5224 | 167 | 238 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 89 | 3678 | 3729 | 12 678 | 29 852 | 34 344 | 44 424 | 58 063 | 49 851 | 30 925 | 14 196 | 10 321 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 10 089 | 10 329 | 10 646 | 11 128 | 11 554 | 15 517 | 15 827 | 15 827 | 14 887 | 14 887 | 14 887 |
| Saistības kopā | 89 | 13 767 | 14 058 | 23 324 | 40 980 | 45 898 | 59 941 | 73 890 | 65 678 | 45 812 | 29 083 | 25 208 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 507 | -6937 | 973 | -12 419 | -17 703 | -5107 | -14 803 | -20 051 | 8278 | 23 874 | 11 672 | 3946 |
| Pašu kapitāls kopā | 509 | -3630 | -2657 | -15 076 | -32 779 | -37 886 | -52 689 | -72 740 | -64 462 | -40 588 | -28 916 | -24 970 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 20 995 | 5433 | 16 123 | 7390 | 1268 | 6895 | 11 820 | 3500 | 10 175 | 24 610 | 12 000 | 4285 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 596 | -6937 | 973 | -12 419 | -17 703 | -5107 | -22 803 | -20 051 | 8328 | 23 924 | 11 672 | 3996 |
| EBITDA | 596 | -6937 | 973 | -12 419 | -17 703 | -5107 | -22 803 | -20 051 | 8328 | 23 924 | 11 672 | 3996 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 596 | -6937 | 973 | -12 419 | -17 703 | -5107 | -14 803 | -20 051 | 8328 | 23 924 | 11 672 | 3996 |
| Pārskata gada peļņa | 507 | -6937 | 973 | -12 419 | -17 703 | -5107 | -14 803 | -20 051 | 8278 | 23 874 | 11 672 | 3946 |
| Darbaspēka izmaksas | 0 | 8640 | 0 | 17 280 | 17 280 | 10 080 | 15 840 | 33 456 | 1408 | 0 | 0 | 0 |
| Nolietojums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: L & M SIA
Pārskats
L & M SIA (reģ. nr. 40103693019) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2013. gadā un reģistrā ir jau 13 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Lāčplēša iela 87.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 4285 €, par 64,3% mazāk nekā gadu iepriekš (12 000 €). No 2014. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 13,5% gadā. 2025. gada peļņa bija 3946 € (92,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 6 no 12 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 4285 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-24 970 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.