MCITY Astras SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
no pārskataDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2014–2025
| 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 538 808 | 179 378 | 145 089 | 180 488 | 132 537 | 175 675 | 393 347 | 258 621 | 1 460 359 | 325 549 | 64 375 | 94 765 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 4 591 014 | 4 965 265 | 9 911 748 | 9 747 643 | 9 592 494 | 9 349 472 | 10 803 087 | 12 956 452 | 13 486 604 | 14 771 838 | 15 046 657 | 15 798 414 |
| Aktīvi kopā | 5 129 822 | 5 144 643 | 10 056 837 | 9 928 131 | 9 725 031 | 9 525 147 | 11 196 434 | 13 215 073 | 14 946 963 | 15 097 387 | 15 111 032 | 15 893 179 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 122 746 | 1 054 286 | 617 227 | 701 511 | 664 019 | 754 441 | 1 013 156 | 795 987 | 916 703 | 865 736 | 978 724 | 1 039 748 |
| Ilgtermiņa saistības | 5 511 000 | 5 428 435 | 6 487 491 | 5 660 327 | 5 431 544 | 5 096 177 | 4 885 887 | 5 510 266 | 6 602 433 | 6 866 413 | 6 568 427 | 6 242 309 |
| Saistības kopā | 5 633 746 | 6 482 721 | 7 104 718 | 6 361 838 | 6 095 563 | 5 850 618 | 5 899 043 | 6 306 253 | 7 519 136 | 7 732 149 | 7 547 151 | 7 282 057 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -506 770 | -834 154 | 183 266 | 66 570 | 240 322 | 222 209 | -16 168 | 83 160 | 145 346 | 236 548 | 122 508 | 314 438 |
| Pašu kapitāls kopā | -503 924 | -1 338 078 | 2 952 119 | 3 566 293 | 3 629 468 | 3 674 529 | 5 297 391 | 6 908 820 | 7 427 827 | 7 365 238 | 7 563 881 | 8 611 122 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 144 918 | 572 485 | 1 049 834 | 1 099 798 | 1 151 180 | 1 212 314 | 1 253 612 | 1 315 390 | 1 395 851 | 1 613 137 | 1 391 583 | 1 589 386 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -340 752 | 29 917 | 418 284 | 415 673 | 391 271 | 366 351 | 161 282 | 334 814 | 354 203 | 564 101 | 436 230 | 648 276 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -455 159 | -784 893 | 129 224 | 122 557 | 240 322 | 222 209 | -16 059 | 83 178 | 145 588 | 237 222 | 122 508 | 314 595 |
| Pārskata gada peļņa | -506 770 | -834 154 | 183 266 | 66 570 | 240 322 | 222 209 | -16 168 | 83 160 | 145 346 | 236 548 | 122 508 | 314 438 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 3 | 3 | 5 | 6 | 8 | 7 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 177 147 | 177 148 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- MCITY Ulbrokas SIA — 3 kopīgas personas
- MCITY Gertrudes SIA — 2 kopīgas personas
- SIA "MCITY Capital" — 2 kopīgas personas
- Biedrība "Avotu iela 30"
- Foro Lux SIA
- Node 1 SIA
- SIA "A1C Holdings"
- SIA "Avotu 30"
- SIA "MCITY 11"
- SIA Soilos
- SIA VETRA Global
Kopsavilkums: MCITY Astras SIA
Pārskats
MCITY Astras SIA (reģ. nr. 40103696246) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2013. gadā un reģistrā ir jau 13 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Ģertrūdes iela 66.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 589 386 €, par 14,2% vairāk nekā gadu iepriekš (1 391 583 €). No 2014. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 24,3% gadā. 2025. gada peļņa bija 314 438 € (19,8% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 12 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 7 (gadu iepriekš 8). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 227 055 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 15 893 179 € un pašu kapitāls 8 611 122 € (54,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir SIA "A1C Holdings".
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.