Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Tamilan Security"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2014–2025
| 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 21 467 | 22 070 | 7295 | 1536 | 1521 | 462 | 1462 | 1478 | 1473 | 12 877 | 9635 | 9595 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1538 | 3598 | 3626 | 2732 | 636 | 424 | 224 | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 23 005 | 25 668 | 10 921 | 4268 | 2157 | 886 | 1686 | 1502 | 1473 | 12 877 | 9635 | 9595 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 21 797 | 25 678 | 7028 | 3550 | 2376 | 0 | 50 | 306 | 966 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7843 | 10 197 | 6900 |
| Saistības kopā | 21 797 | 25 678 | 7028 | 3550 | 2376 | 0 | 50 | 306 | 966 | 7843 | 10 197 | 6900 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 1207 | -313 | 3903 | -3175 | -2458 | 1105 | 750 | -440 | -689 | 4527 | -5597 | 3258 |
| Pašu kapitāls kopā | 1208 | -10 | 3893 | 718 | -219 | 886 | 1636 | 1196 | 507 | 5034 | -562 | 2695 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 179 280 | 208 164 | 115 045 | 12 921 | 5454 | 0 | 0 | 0 | 0 | 33 204 | 102 542 | 99 680 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 1443 | -313 | 4668 | -3048 | -2455 | 1105 | 800 | -390 | -639 | 4527 | -5597 | 3258 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1442 | -313 | 4661 | -3175 | -2458 | 1105 | 800 | -390 | -639 | 4527 | -5597 | 3258 |
| Pārskata gada peļņa | 1207 | -313 | 3903 | -3175 | -2458 | 1105 | 750 | -440 | -689 | 4527 | -5597 | 3258 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 9 | 11 | 6 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | 13 | 11 |
| Aprēķinātā dividende | — | 905 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Tamilan Security"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Tamilan Security" (reģ. nr. 40103702824) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2013. gadā un reģistrā ir jau 13 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Tvaika iela 54 k-2 - 18.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 99 680 €, par 2,8% mazāk nekā gadu iepriekš (102 542 €). No 2014. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 5,2% gadā. 2025. gada peļņa bija 3258 € (3,3% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 6 no 12 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 11 (gadu iepriekš 13). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 9062 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 9595 € un pašu kapitāls 2695 € (28,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.