Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Mount House"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 5702 € (4% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 6 | 2540 | 2442 | 2235 | 7874 | 12 029 | 7658 | 10 818 | 4534 | 9005 | 53 522 | 111 396 | 152 857 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 39 624 | 33 513 | 25 515 |
| Aktīvi kopā | 6 | 2540 | 2442 | 2235 | 7874 | 12 029 | 7658 | 10 818 | 4534 | 9005 | 93 146 | 144 909 | 178 372 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 16 | 2485 | 2343 | 2253 | 1678 | 1685 | 3285 | 1885 | 1300 | 650 | 4645 | 4042 | 4826 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 16 | 2485 | 2343 | 2253 | 1678 | 1685 | 3285 | 1885 | 1300 | 650 | 4645 | 4042 | 4826 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -11 | 69 | 44 | -117 | 6214 | 4148 | -5971 | 4560 | -5699 | 5121 | 80 146 | 52 366 | 38 381 |
| Pašu kapitāls kopā | -10 | 55 | 99 | -18 | 6196 | 10 344 | 4373 | 8933 | 3234 | 8355 | 88 501 | 140 867 | 173 546 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 24 878 | 25 739 | 26 831 | 26 963 | 35 652 | 26 909 | 33 441 | 25 790 | 7720 | 187 765 | 205 256 | 224 506 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -11 | 69 | 44 | -117 | 6214 | 4148 | -5971 | 4560 | -5699 | 5171 | 80 146 | 52 366 | 38 381 |
| EBITDA | — | — | — | -117 | 6214 | 4148 | -5971 | 4560 | -5699 | 5171 | 80 146 | 52 366 | 38 381 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -11 | 69 | 44 | -117 | 6214 | 4148 | -5971 | 4560 | -5699 | 5171 | 80 146 | 52 366 | 38 381 |
| Pārskata gada peļņa | -11 | 69 | 44 | -117 | 6214 | 4148 | -5971 | 4560 | -5699 | 5121 | 80 146 | 52 366 | 38 381 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | 23 911 | 16 611 | 24 170 | 28 791 | 23 804 | 24 820 | 0 | 8322 | 32 025 | 41 756 |
| Nolietojums | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 3 | 2 | 0 | 3 | 4 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5702 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Mount House"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Mount House" (reģ. nr. 40103713090) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2013. gadā un reģistrā ir jau 13 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Lubānas iela 8 - 93.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 224 506 €, par 9,4% vairāk nekā gadu iepriekš (205 256 €). Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2013–2025). 2025. gada peļņa bija 38 381 € (17,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 56 127 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 178 372 € un pašu kapitāls 173 546 € (97,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.