Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ESANGE"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2014–2025
| 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 0 | 36 413 | 122 907 | 173 638 | 107 760 | 82 436 | 56 289 | 71 585 | 138 549 | 144 040 | 1947 | 2 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 9148 | 59 268 | 108 691 | 110 779 | 107 735 | 117 456 | 139 314 | 129 899 | 125 107 | 118 397 | 118 397 |
| Aktīvi kopā | 0 | 45 561 | 182 175 | 282 329 | 218 539 | 190 171 | 173 745 | 210 899 | 268 448 | 269 147 | 120 344 | 118 399 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 223 | 43 644 | 0 | 57 034 | 97 414 | 65 464 | 90 215 | 169 298 | 280 965 | 302 808 | 251 445 | 1404 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 199 444 | 241 337 | 223 253 | 251 283 | 234 630 | 229 852 | 212 940 | 164 343 | 143 722 | 389 296 |
| Saistības kopā | 223 | 43 644 | 199 444 | 298 371 | 320 667 | 316 747 | 324 845 | 399 150 | 493 905 | 467 151 | 395 167 | 390 700 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -233 | 2140 | 1884 | 1226 | -86 086 | -22 223 | -24 524 | -38 295 | -37 206 | 27 453 | -77 823 | 2522 |
| Pašu kapitāls kopā | -223 | 1917 | -17 269 | -16 042 | -102 128 | -126 576 | -151 100 | -188 251 | -225 457 | -198 004 | -274 823 | -272 301 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 63 248 | 146 586 | 230 825 | 227 850 | 251 193 | 195 514 | 159 211 | 238 831 | 361 385 | 280 094 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -233 | 1680 | 3602 | 1146 | -86 086 | -20 353 | -24 544 | -38 313 | -37 206 | 27 453 | -77 823 | 2522 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -233 | 2260 | 3850 | 1146 | -86 086 | -22 182 | -24 524 | -38 295 | -37 206 | 27 453 | -77 823 | 2522 |
| Pārskata gada peļņa | -233 | 2140 | 1884 | 1226 | -86 086 | -22 223 | -24 524 | -38 295 | -37 206 | 27 453 | -77 823 | 2522 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 5 | 4 | 4 | 3 | 2 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Resort Investments" — 2 kopīgas personas
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ESANGE"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ESANGE" (reģ. nr. 40103715710) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2013. gadā un reģistrā ir jau 13 gadus. Juridiskā adrese: Saulkrastu nov., Saulkrasti, Ainažu iela 25 k-2 - 20.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gada peļņa bija 2522 €. Ar peļņu noslēgti 5 no 12 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1 (gadu iepriekš 2).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-272 301 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.