BST-Optikum SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 250 000 € (75% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2014–2025
| 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 42 206 | 87 901 | 68 519 | 29 580 | 69 480 | 76 134 | 37 246 | 82 499 | 193 179 | 295 087 | 295 441 | 160 609 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 441 138 | 356 923 | 308 909 | 319 066 | 266 452 | 226 839 | 241 870 | 204 432 | 148 809 | 93 498 | 109 164 | 44 946 |
| Aktīvi kopā | 483 344 | 444 824 | 377 428 | 348 646 | 335 932 | 302 973 | 279 116 | 286 931 | 341 988 | 388 585 | 404 605 | 205 555 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 30 668 | 12 944 | 167 117 | 32 520 | 22 992 | 10 996 | 2560 | 11 167 | 30 018 | 15 372 | 27 901 | 216 715 |
| Ilgtermiņa saistības | 47 896 | 131 165 | 0 | 0 | 0 | 9500 | 15 000 | 0 | 0 | 0 | 43 218 | 0 |
| Saistības kopā | 78 564 | 144 109 | 167 117 | 32 520 | 22 992 | 20 496 | 17 560 | 11 167 | 30 018 | 15 372 | 71 119 | 216 715 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -95 220 | -104 065 | -90 404 | -99 185 | -3187 | -30 463 | -20 921 | 14 207 | 36 206 | 61 243 | 65 273 | -94 646 |
| Pašu kapitāls kopā | 404 780 | 300 715 | 210 311 | 316 126 | 312 940 | 282 477 | 261 556 | 275 764 | 311 970 | 373 213 | 333 486 | -11 160 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 80 446 | 128 085 | 107 931 | 149 717 | 219 387 | 224 081 | 209 624 | 124 070 | 326 278 | 372 998 | 406 153 | 197 711 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -92 137 | -99 490 | -90 404 | -99 185 | -3187 | -30 463 | -20 921 | 14 207 | 36 206 | 61 243 | 65 273 | -94 646 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -95 220 | -104 065 | -90 404 | -99 185 | -3187 | -30 463 | -20 921 | 14 207 | 36 206 | 61 243 | 65 273 | -94 646 |
| Pārskata gada peļņa | -95 220 | -104 065 | -90 404 | -99 185 | -3187 | -30 463 | -20 921 | 14 207 | 36 206 | 61 243 | 65 273 | -94 646 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 10 | 10 | 10 | 11 | 8 | 6 | 7 | 5 | 6 | 6 | 7 | 6 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 105 000 | 250 000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: BST-Optikum SIA
Pārskats
BST-Optikum SIA (reģ. nr. 40103716595) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2013. gadā un reģistrā ir jau 13 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Matīsa iela 79.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 197 711 €, par 51,3% mazāk nekā gadu iepriekš (406 153 €). No 2014. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 8,5% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 94 646 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 4 no 12 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 6 (gadu iepriekš 7). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 32 952 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (55,7%): SIA K INVEST.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-11 160 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.