SIA "IS GROUP PHARMA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 167 809 € (13% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2014–2025
| 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 34 852 | 23 895 | 114 888 | 291 515 | 420 265 | 748 969 | 1 195 767 | 1 099 607 | 1 155 698 | 1 229 615 | 1 288 392 | 1 595 846 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 51 601 | 100 134 | 86 053 | 151 908 | 132 954 | 158 337 | 140 395 | 63 961 | 35 672 | 95 968 | 160 687 | 131 974 |
| Aktīvi kopā | 86 453 | 124 029 | 200 941 | 443 423 | 553 219 | 907 306 | 1 336 162 | 1 163 568 | 1 191 370 | 1 325 583 | 1 449 079 | 1 727 820 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 2057 | 6780 | 31 381 | 53 125 | 62 262 | 128 137 | 264 046 | 159 695 | 179 409 | 124 591 | 164 080 | 112 488 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 2057 | 6780 | 31 381 | 53 125 | 62 262 | 128 137 | 264 046 | 159 695 | 179 409 | 124 591 | 164 080 | 112 488 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 4396 | 22 249 | 52 311 | 217 298 | 317 957 | 355 212 | 307 192 | 282 727 | 178 087 | 189 031 | 84 007 | 498 142 |
| Pašu kapitāls kopā | 84 396 | 117 249 | 169 560 | 390 298 | 490 957 | 779 169 | 1 072 116 | 1 003 873 | 1 011 961 | 1 200 992 | 1 284 999 | 1 615 332 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 235 680 | 265 338 | 458 355 | 1 772 628 | 782 654 | 1 962 162 | 2 081 793 | 2 894 375 | 2 556 166 | 2 918 077 | 2 482 474 | 3 874 233 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 6202 | 24 169 | 59 164 | 267 616 | -876 984 | 354 723 | 307 192 | 370 466 | 220 668 | 189 116 | 79 643 | 496 040 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 6184 | 24 169 | 59 066 | 257 945 | 317 957 | 355 212 | 307 192 | 370 466 | 220 668 | 189 122 | 84 133 | 498 145 |
| Pārskata gada peļņa | 4396 | 22 249 | 52 311 | 217 298 | 317 957 | 355 212 | 307 192 | 282 727 | 178 087 | 189 031 | 84 007 | 498 142 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 3 | 5 | 6 | 6 | 7 | 6 | 8 | 9 | 13 | 13 | 10 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 217 298 | 67 000 | 14 245 | 350 970 | 169 999 | 0 | 0 | 167 809 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "IS GROUP PHARMA" — 19,65%
Kopsavilkums: SIA "IS GROUP PHARMA"
Pārskats
SIA "IS GROUP PHARMA" (reģ. nr. 40103724554) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2013. gadā un reģistrā ir jau 13 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Ganību dambis 26A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 3 874 233 €, par 56,1% vairāk nekā gadu iepriekš (2 482 474 €). No 2014. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 29,0% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2014–2025). 2025. gada peļņa bija 498 142 € (12,9% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (12). 2025. gadā darbinieku skaits bija 10 (gadu iepriekš 13). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 387 423 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 727 820 € un pašu kapitāls 1 615 332 € (93,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (19,7%): SIA "IS GROUP PHARMA". Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.