SIA VM HoldingAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1846 | 9990 | 4675 | 37 635 | 48 774 | 57 131 | 27 714 | 25 881 | 28 053 | 13 813 | 23 766 | 35 899 | 44 941 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 66 500 | 47 000 | 47 000 | 54 000 | 110 754 | 132 193 | 147 449 | 165 222 | 166 350 | 168 165 | 162 772 |
| Aktīvi kopā | 1846 | 9990 | 71 175 | 84 635 | 95 774 | 111 131 | 138 468 | 158 074 | 175 502 | 179 035 | 190 116 | 204 064 | 207 713 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 456 | 631 | 548 | 1064 | 1588 | 3821 | 4484 | 5655 | 2725 | 2913 | 1240 | 988 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 51 000 | 51 000 | 51 000 | 51 000 | 51 000 | 51 000 | 51 000 | 51 000 | 51 000 | 51 000 | 44 500 |
| Saistības kopā | 0 | 456 | 51 631 | 51 548 | 52 064 | 52 588 | 54 821 | 55 484 | 56 655 | 53 725 | 53 913 | 52 240 | 45 488 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -154 | 6907 | 10 014 | 13 543 | 10 622 | 14 833 | 25 104 | 18 942 | 16 257 | 6464 | 10 892 | 15 621 | 10 401 |
| Pašu kapitāls kopā | 1846 | 9534 | 19 544 | 33 087 | 43 710 | 58 543 | 83 647 | 102 590 | 118 847 | 125 310 | 136 203 | 151 824 | 162 225 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 402 | 8589 | 12 601 | 15 705 | 14 862 | 19 053 | 32 081 | 25 290 | 22 589 | 34 215 | 18 694 | 25 689 | 24 135 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -154 | 6907 | 10 016 | 13 543 | 10 622 | 14 833 | 25 147 | 18 942 | 16 257 | 6464 | 10 892 | 15 553 | 10 376 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -154 | 6907 | 10 014 | 13 543 | 10 622 | 14 833 | 25 104 | 18 942 | 16 257 | 6464 | 10 892 | 15 621 | 10 401 |
| Pārskata gada peļņa | -154 | 6907 | 10 014 | 13 543 | 10 622 | 14 833 | 25 104 | 18 942 | 16 257 | 6464 | 10 892 | 15 621 | 10 401 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA VM Holding
Pārskats
SIA VM Holding (reģ. nr. 40103730512) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2013. gadā un reģistrā ir jau 12 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Buļļu iela 42A - 6.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 24 135 €, par 6,0% mazāk nekā gadu iepriekš (25 689 €). No 2013. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 40,7% gadā. 2025. gada peļņa bija 10 401 € (43,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 12 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 24 135 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 207 713 € un pašu kapitāls 162 225 € (78,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.