SIA "Investsolutions"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2 | 656 | 188 | 1369 | 5046 | 1930 | 805 | 7515 | 941 | 134 395 | 281 | 156 | 160 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 337 | 164 | 483 | 297 483 | 295 483 | 270 483 | 230 733 | 0 | 56 115 | 56 115 | 56 115 |
| Aktīvi kopā | 2 | 656 | 525 | 1533 | 5529 | 299 413 | 296 288 | 277 998 | 231 674 | 134 395 | 56 396 | 56 271 | 56 275 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 253 | 230 | 331 | 557 | 2572 | 4513 | 6681 | 6238 | 1080 | 693 | 686 | 1032 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 2600 | 2600 | 2600 | 298 000 | 298 000 | 275 000 | 235 000 | 95 000 | 23 000 | 25 100 | 26 875 |
| Saistības kopā | 0 | 253 | 2830 | 2931 | 3157 | 300 572 | 302 513 | 281 681 | 241 238 | 96 080 | 23 693 | 25 786 | 27 907 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 0 | 400 | -2708 | 907 | 773 | -3531 | -5066 | 2542 | -5881 | 47 879 | -5612 | -2218 | -2117 |
| Pašu kapitāls kopā | 2 | 403 | -2305 | -1398 | 2372 | -1159 | -6225 | -3683 | -9564 | 38 315 | 32 703 | 30 485 | 28 368 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 49 700 | 3720 | 3730 | 3680 | 2090 | 770 | 8990 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 0 | 407 | -2708 | 908 | 939 | -1715 | -2909 | 4760 | -3992 | -4232 | -5612 | -2218 | -2067 |
| EBITDA | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | 0 | 400 | -2708 | 907 | 939 | -1715 | -2909 | 4760 | -3992 | 48 067 | -5612 | -2218 | -2067 |
| Pārskata gada peļņa | 0 | 400 | -2708 | 907 | 773 | -3531 | -5066 | 2542 | -5881 | 47 879 | -5612 | -2218 | -2117 |
| Darbaspēka izmaksas | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Investsolutions"
Pārskats
SIA "Investsolutions" (reģ. nr. 40103734548) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2013. gadā un reģistrā ir jau 12 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Jaunmoku iela 34.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 2117 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 5 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 56 275 € un pašu kapitāls 28 368 € (50,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.