Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MŪSU UZRAUGS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 102 000 € (34% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 200 | 3170 | 1400 | 2769 | 12 538 | 20 815 | 74 037 | 115 127 | 191 730 | 254 338 | 353 875 | 341 910 | 258 449 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 862 | 2153 | 811 | 1934 | 773 | 0 | 42 343 |
| Aktīvi kopā | 200 | 3170 | 1400 | 2769 | 12 538 | 20 815 | 74 899 | 117 280 | 192 541 | 256 272 | 354 648 | 341 910 | 300 792 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 2782 | 890 | 2107 | 5782 | 7108 | 18 897 | 7501 | 7832 | 20 939 | 86 816 | 44 779 | 16 205 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 0 | 2782 | 890 | 2107 | 5782 | 7108 | 18 897 | 7501 | 7832 | 20 939 | 86 816 | 44 779 | 16 205 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 0 | 104 | 121 | 152 | 6095 | 6951 | 42 295 | 53 777 | 74 930 | 51 625 | 32 499 | 36 799 | 89 456 |
| Pašu kapitāls kopā | 200 | 388 | 510 | 662 | 6756 | 13 707 | 56 002 | 109 779 | 184 709 | 235 333 | 267 832 | 297 131 | 284 587 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 23 695 | 27 470 | 30 939 | 35 255 | 39 031 | 142 661 | 79 360 | 119 933 | 178 099 | 222 766 | 225 905 | 312 092 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 0 | 104 | 121 | 152 | 6095 | 6951 | 42 295 | 53 777 | 74 930 | 51 875 | 32 499 | 36 454 | 114 274 |
| EBITDA | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | 0 | 104 | 121 | 152 | 6095 | 6951 | 42 295 | 53 777 | 74 930 | 51 875 | 32 499 | 38 674 | 114 956 |
| Pārskata gada peļņa | 0 | 104 | 121 | 152 | 6095 | 6951 | 42 295 | 53 777 | 74 930 | 51 625 | 32 499 | 36 799 | 89 456 |
| Darbaspēka izmaksas | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 | 5 | 5 | 5 | 7 | 8 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1001 | 0 | 7500 | 102 000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MŪSU UZRAUGS"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MŪSU UZRAUGS" (reģ. nr. 40103741639) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2013. gadā un reģistrā ir jau 12 gadus. Juridiskā adrese: Valmieras nov., Ipiķu pag., "Vingaļi".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 312 092 €, par 38,2% vairāk nekā gadu iepriekš (225 905 €). Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2013–2025). 2025. gada peļņa bija 89 456 € (28,7% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 12 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 8 (gadu iepriekš 7). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 39 012 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 300 792 € un pašu kapitāls 284 587 € (94,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.