SIA "VS Holding"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2014–2025
| 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2766 | 2716 | 1416 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7730 | 0 | 507 | 21 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 2 542 681 | 2 542 681 | 2 731 071 | 2 731 071 | 2 731 071 | 2 731 071 | 2 906 071 | 2 906 071 | 2 906 071 | 2 906 071 | 2 906 071 | 2 906 071 |
| Aktīvi kopā | 2 545 447 | 2 545 397 | 2 732 487 | 2 731 071 | 2 731 071 | 2 731 071 | 2 906 071 | 2 906 071 | 2 913 801 | 2 906 071 | 2 906 578 | 2 906 092 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 0 | 3 154 782 | 1 709 114 | 1 867 597 | 1 913 775 | 1 137 735 | 1 170 045 | 1 205 647 | 425 971 | 458 562 | 490 125 |
| Ilgtermiņa saistības | 2 570 446 | 2 841 714 | 0 | 1 433 349 | 1 433 349 | 1 433 349 | 2 416 597 | 2 416 597 | 2 425 030 | 3 234 097 | 3 237 481 | 3 239 361 |
| Saistības kopā | 2 570 446 | 2 841 714 | 3 154 782 | 3 142 463 | 3 300 946 | 3 347 124 | 3 554 332 | 3 586 642 | 3 630 677 | 3 660 068 | 3 696 043 | 3 729 486 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -27 845 | -271 318 | -125 978 | 10 903 | -158 483 | -46 178 | -32 207 | -32 310 | -36 305 | -37 121 | -35 467 | -33 929 |
| Pašu kapitāls kopā | -24 999 | -296 317 | -422 295 | -411 392 | -569 875 | -616 053 | -648 261 | -680 571 | -716 876 | -753 997 | -789 465 | -823 394 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -99 | -232 722 | -76 690 | 83 004 | -70 396 | 7565 | -59 | -24 | -728 | -4707 | -3101 | -1563 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -27 845 | -271 268 | -125 928 | 11 328 | -158 433 | -46 128 | -32 157 | -32 260 | -36 255 | -37 071 | -35 417 | -33 879 |
| Pārskata gada peļņa | -27 845 | -271 318 | -125 978 | 10 903 | -158 483 | -46 178 | -32 207 | -32 310 | -36 305 | -37 121 | -35 467 | -33 929 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "VS Holding"
Pārskats
SIA "VS Holding" (reģ. nr. 40103741906) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2013. gadā un reģistrā ir jau 12 gadus. Juridiskā adrese: Ķekavas nov., Ķekavas pag., Katlakalns, "Lāmiņas".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 33 929 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 1 no 12 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (66,5%) pieder privātpersonai. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-823 394 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.