Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "A.P.E Build"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 271 250 € (81% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2014–2025
| 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 38 617 | 27 946 | 134 849 | 44 476 | 121 392 | 121 311 | 219 103 | 241 692 | 196 006 | 297 966 | 263 144 | 547 640 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 17 137 | 14 902 | 7848 | 7642 | 26 634 | 23 238 | 12 697 | 12 698 | 34 092 | 101 716 | 123 321 | 122 449 |
| Aktīvi kopā | 55 754 | 42 848 | 142 697 | 52 118 | 148 026 | 144 549 | 231 800 | 254 390 | 230 098 | 399 682 | 386 465 | 670 089 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 29 461 | 14 353 | 117 798 | 25 374 | 110 140 | 32 685 | 45 965 | 52 679 | 68 884 | 77 977 | 40 211 | 64 719 |
| Ilgtermiņa saistības | 5635 | 5635 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 280 | 0 |
| Saistības kopā | 35 096 | 19 988 | 117 798 | 25 374 | 110 140 | 32 685 | 45 965 | 52 679 | 68 884 | 77 977 | 52 491 | 64 719 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 17 820 | 2202 | 1789 | 1845 | 11 142 | 97 578 | 130 221 | 15 876 | 40 752 | 276 491 | 122 269 | 542 646 |
| Pašu kapitāls kopā | 20 658 | 22 860 | 24 899 | 26 744 | 37 886 | 111 864 | 185 835 | 201 711 | 161 214 | 321 705 | 333 974 | 605 370 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 315 792 | 312 195 | 591 259 | 615 799 | 1 002 566 | 1 475 201 | 1 633 980 | 2 013 315 | 1 903 101 | 3 112 420 | 1 047 600 | 3 124 792 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 19 874 | 2451 | 2210 | 1845 | 11 142 | 97 578 | 130 221 | 15 876 | 40 752 | 276 491 | 122 269 | 542 646 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 19 874 | 2451 | 2210 | 1845 | 11 142 | 97 578 | 130 221 | 15 876 | 40 752 | 276 491 | 122 269 | 542 646 |
| Pārskata gada peļņa | 17 820 | 2202 | 1789 | 1845 | 11 142 | 97 578 | 130 221 | 15 876 | 40 752 | 276 491 | 122 269 | 542 646 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 3 | 3 | 7 | 7 | 12 | 14 | 12 | 23 | 23 | 24 | 29 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 23 600 | 56 250 | 0 | 81 249 | 116 000 | 110 000 | 271 250 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "A.P.E Build"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "A.P.E Build" (reģ. nr. 40103742564) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2013. gadā un reģistrā ir jau 12 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Krustpils iela 6.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 3 124 792 €, par 198% vairāk nekā gadu iepriekš (1 047 600 €). No 2014. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 23,2% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2014–2025). 2025. gada peļņa bija 542 646 € (17,4% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (12). 2025. gadā darbinieku skaits bija 29 (gadu iepriekš 24). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 107 751 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 670 089 € un pašu kapitāls 605 370 € (90,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (66,7%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.