Pilnsabiedrība "DMU vilcieni"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2014–2025
| 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 6 246 362 | 13 760 954 | 1 884 205 | 1 438 477 | 1 438 477 | 1 399 614 | 1 399 614 | 1 399 614 | 1 399 614 | 1 399 614 | 1 399 614 | 1 114 827 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 6 246 362 | 13 760 954 | 1 884 205 | 1 438 477 | 1 438 477 | 1 399 614 | 1 399 614 | 1 399 614 | 1 399 614 | 1 399 614 | 1 399 614 | 1 114 827 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 6 379 158 | 13 942 271 | 3 712 918 | 3 533 024 | 3 533 075 | 3 494 262 | 3 494 316 | 3 870 164 | 4 052 932 | 4 052 982 | 4 053 032 | 4 053 082 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 6 379 158 | 13 942 271 | 3 712 918 | 3 533 024 | 3 533 075 | 3 494 262 | 3 494 316 | 3 870 164 | 4 052 932 | 4 052 982 | 4 053 032 | 4 053 082 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -132 796 | -48 521 | -1 647 397 | -265 834 | -51 | -50 | -54 | -375 848 | -182 768 | -50 | -50 | -284 837 |
| Pašu kapitāls kopā | -132 796 | -181 317 | -1 828 713 | -2 094 547 | -2 094 598 | -2 094 648 | -2 094 702 | -2 470 550 | -2 653 318 | -2 653 368 | -2 653 418 | -2 938 255 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 25 751 797 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -132 796 | -48 521 | -1 647 397 | -265 834 | -1 | 0 | -4 | -375 798 | -182 768 | 0 | 0 | -284 787 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -132 796 | -48 521 | -1 647 397 | -265 834 | -1 | 0 | -4 | -375 798 | -182 768 | 0 | 0 | -284 787 |
| Pārskata gada peļņa | -132 796 | -48 521 | -1 647 397 | -265 834 | -51 | -50 | -54 | -375 848 | -182 768 | -50 | -50 | -284 837 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Pilnsabiedrība "DMU vilcieni"
Pārskats
Pilnsabiedrība "DMU vilcieni" (reģ. nr. 40103745823) ir pilnsabiedrība. Uzņēmums reģistrēts 2014. gadā un reģistrā ir jau 12 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Brīvības gatve 201.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 284 837 € apmērā. Uzņēmums strādājis ar zaudējumiem visos publicētajos gados (12). 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-2 938 255 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.