SIA "KENGURU PRO"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 30 000 € (11% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2014–2025
| 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 67 100 | 60 382 | 241 277 | 455 095 | 510 124 | 254 873 | 224 527 | 168 949 | 328 201 | 423 545 | 185 393 | 214 164 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 812 | 500 | 30 442 | 106 099 | 122 543 | 113 154 | 89 437 | 162 265 | 144 835 | 314 360 | 441 106 |
| Aktīvi kopā | 67 100 | 61 194 | 241 777 | 485 537 | 616 223 | 377 416 | 337 681 | 258 386 | 490 466 | 568 380 | 499 753 | 655 270 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 60 284 | 48 289 | 137 692 | 208 150 | 389 950 | 133 425 | 174 812 | 160 732 | 423 077 | 380 587 | 169 809 | 212 485 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 25 000 | 16 743 | 60 029 | 59 062 | 48 301 | 38 481 | 38 481 | 84 486 | 58 935 | 78 839 |
| Saistības kopā | 60 284 | 48 289 | 162 692 | 224 893 | 449 979 | 192 487 | 223 113 | 199 213 | 461 558 | 465 073 | 228 744 | 291 324 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 2816 | 6089 | 22 550 | 181 603 | 162 242 | 18 685 | 110 554 | 53 356 | 1809 | 90 784 | 167 702 | 122 937 |
| Pašu kapitāls kopā | 6816 | 12 905 | 79 085 | 260 644 | 166 244 | 184 929 | 114 568 | 59 173 | 5811 | 103 307 | 271 009 | 363 946 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 133 234 | 322 997 | 620 452 | 1 150 186 | 955 232 | 776 716 | 767 567 | 1 075 219 | 964 654 | 1 257 640 | 1 051 976 | 856 801 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 3318 | 7139 | 64 880 | 213 564 | 163 164 | 20 915 | 112 516 | 149 993 | 131 639 | 132 265 | 297 703 | 126 680 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 3318 | 7139 | 64 880 | 213 504 | 162 242 | 18 898 | 110 738 | 147 106 | 128 838 | 126 313 | 291 452 | 122 937 |
| Pārskata gada peļņa | 2816 | 6089 | 22 550 | 181 603 | 162 242 | 18 685 | 110 554 | 53 356 | 1809 | 90 784 | 167 702 | 122 937 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 3 | 3 | 3 | 5 | 6 | 5 | 6 | 6 | 6 | 7 | 9 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 256 642 | 0 | 180 915 | 108 751 | 55 171 | 0 | 0 | 30 000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "KENGURU PRO"
Pārskats
SIA "KENGURU PRO" (reģ. nr. 40103750152) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2014. gadā un reģistrā ir jau 12 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Lauteres iela 4.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 856 801 €, par 18,6% mazāk nekā gadu iepriekš (1 051 976 €). No 2014. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 18,4% gadā. 2025. gada peļņa bija 122 937 € (14,3% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (12). 2025. gadā darbinieku skaits bija 9 (gadu iepriekš 7). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 95 200 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 655 270 € un pašu kapitāls 363 946 € (55,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.