"Neiroimunoloģijas un imūndeficītu centrs" SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2014–2025
| 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 552 | 6838 | 3016 | 18 935 | 18 429 | 26 586 | 19 988 | 120 958 | 115 205 | 119 155 | 107 255 | 43 058 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 8538 | 19 816 | 26 407 | 11 465 | 22 295 | 34 915 | 23 060 | 25 059 | 28 336 | 89 186 | 81 304 | 68 340 |
| Aktīvi kopā | 9090 | 26 654 | 29 423 | 30 400 | 40 724 | 61 501 | 43 048 | 146 017 | 143 541 | 208 341 | 188 559 | 111 398 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 14 164 | 32 494 | 35 081 | 27 679 | 7789 | 20 598 | 15 539 | 6407 | 0 | 659 | 327 | 1947 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 44 399 | 36 829 | 28 119 |
| Saistības kopā | 14 164 | 32 494 | 35 081 | 27 679 | 7789 | 20 598 | 15 539 | 6407 | 0 | 45 058 | 37 156 | 30 066 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -5076 | -766 | 180 | 8381 | 30 214 | 5123 | -13 394 | 112 101 | 3931 | 19 742 | -11 880 | -70 502 |
| Pašu kapitāls kopā | -5074 | -5840 | -5658 | 2721 | 32 935 | 40 903 | 27 509 | 139 610 | 143 541 | 163 283 | 151 403 | 80 901 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 1005 | 35 522 | 57 414 | 70 935 | 94 746 | 143 573 | 145 568 | 196 090 | 205 783 | 224 046 | 211 465 | 185 921 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -5076 | -766 | 180 | 8381 | 30 214 | 5123 | -13 394 | 112 101 | 103 931 | 19 742 | -11 880 | 78 498 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -5076 | -766 | 180 | 8381 | 30 214 | 5123 | -13 394 | 112 101 | 103 931 | 19 742 | -11 880 | 78 498 |
| Pārskata gada peļņa | -5076 | -766 | 180 | 8381 | 30 214 | 5123 | -13 394 | 112 101 | 3931 | 19 742 | -11 880 | -70 502 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 4 | 4 | 4 | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 | 3 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Biedrība "Latvijas Neiroimunologu asociācija" — 2 kopīgas personas
- SIA KALNCIEMA NEIROKLĪNIKA — 2 kopīgas personas
- "Latvijas Imunologu asociācija"
- Latvijas Neirologu biedrība
- Rīgas pilsētas Guntara Kalniņa individuālais informācijas sistēmu uzņēmums "MEGABIT"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Māju arhitekti"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Univenditor"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DZĪVES HARMONIJA"
- Latvijas Sāpju izpētes biedrība
- SIA Medsocium
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KLĪNIKA GIRTCIUS MED"
Kopsavilkums: "Neiroimunoloģijas un imūndeficītu centrs" SIA
Pārskats
"Neiroimunoloģijas un imūndeficītu centrs" SIA (reģ. nr. 40103754703) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2014. gadā un reģistrā ir jau 12 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Lastādijas iela 40.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 185 921 €, par 12,1% mazāk nekā gadu iepriekš (211 465 €). No 2014. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 60,7% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 70 502 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 7 no 12 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2 (gadu iepriekš 3). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 92 961 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 111 398 € un pašu kapitāls 80 901 € (72,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.