Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LR Capital"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2014–2025
| 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 31 208 | 11 902 | 28 074 | 16 410 | 420 720 | 432 647 | 460 348 | 453 106 | 463 104 | 461 950 | 463 169 | 290 763 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 6080 | 5832 | 19 400 | 39 564 | 2835 | 0 | 1347 | 931 | 514 | 215 | 98 | 40 101 |
| Aktīvi kopā | 37 288 | 17 734 | 47 474 | 55 974 | 423 555 | 432 647 | 461 695 | 454 037 | 463 618 | 462 165 | 463 267 | 330 864 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 24 450 | 82 762 | 208 071 | 238 424 | 418 616 | 423 886 | 458 396 | 465 526 | 470 801 | 476 679 | 479 111 | 380 969 |
| Ilgtermiņa saistības | 6025 | 6000 | 16 991 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 30 475 | 88 762 | 225 062 | 238 424 | 418 616 | 423 886 | 458 396 | 465 526 | 470 801 | 476 679 | 479 111 | 380 969 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -43 187 | -77 841 | -106 560 | -4862 | -17 477 | 3822 | -5461 | -14 788 | 4306 | -7331 | -1330 | -34 261 |
| Pašu kapitāls kopā | 6813 | -71 028 | -177 588 | -182 450 | 4939 | 8761 | 3299 | -11 489 | -7183 | -14 514 | -15 844 | -50 105 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 51 600 | 31 883 | 10 935 | 42 015 | 12 462 | 33 506 | 31 996 | 6496 | 2190 | 0 | 0 | 93 409 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -43 887 | -73 945 | -100 775 | -2241 | -18 845 | 2762 | -17 400 | -22 477 | -2764 | -14 058 | -2297 | -120 566 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -43 187 | -77 841 | -106 560 | -4862 | -16 780 | 5803 | -5331 | -14 788 | 5165 | -6452 | -1280 | -34 261 |
| Pārskata gada peļņa | -43 187 | -77 841 | -106 560 | -4862 | -17 477 | 3822 | -5461 | -14 788 | 4306 | -7331 | -1330 | -34 261 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "DD Holding" — 2 kopīgas personas
- SIA "Z4 investīcijas" — 2 kopīgas personas
- SIA "ZGI Capital" alternatīvo ieguldījumu fondu pārvaldnieks — 2 kopīgas personas
- SIA GP ZGI-5 AIFP — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AUSEKĻA IELAS NAMS" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LIELUPES KLĀNI" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "M-VATS" — 2 kopīgas personas
- "DUS A2" SIA
- "Domnīca Laser", SIA
- "ECODUS" SIA
- "Golfa kluba biedri"
- "Latvijas Formula 2050"
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LR Capital"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LR Capital" (reģ. nr. 40103759255) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2014. gadā un reģistrā ir jau 12 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Daugavgrīvas iela 21.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 93 409 €. No 2014. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 5,5% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2014–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 34 261 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 2 no 12 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (37,5%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-50 105 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.