Zahase SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 2501 € (6% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2014–2024
| 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 23 303 | 27 595 | 29 170 | 28 767 | 40 432 | 40 922 | 60 401 | 72 821 | 45 965 | 45 511 | 59 964 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 110 | 8822 | 7596 | 4898 | 5538 | 5530 | 6873 | 4228 | 2297 | 793 | 0 |
| Aktīvi kopā | 23 413 | 36 417 | 36 766 | 33 665 | 45 970 | 46 452 | 67 274 | 77 049 | 48 262 | 46 304 | 59 964 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||
| Īstermiņa saistības | 6630 | 4922 | 5003 | 4236 | 3261 | 3979 | 4265 | 100 | 130 | 1939 | 663 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 6630 | 4922 | 5003 | 4236 | 3261 | 3979 | 4265 | 100 | 130 | 1939 | 663 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 15 383 | 28 695 | 28 963 | 26 629 | 39 909 | 39 673 | 52 266 | 45 852 | 23 864 | 41 233 | 17 437 |
| Pašu kapitāls kopā | 16 783 | 31 495 | 31 763 | 29 429 | 42 709 | 42 473 | 63 009 | 76 949 | 48 132 | 44 365 | 59 301 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||
| Neto apgrozījums | 68 529 | 101 082 | 98 584 | 106 230 | 122 628 | 113 095 | 117 361 | 115 723 | 136 824 | 123 696 | 78 000 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 18 098 | 32 752 | 34 346 | 31 590 | 40 010 | 39 673 | 60 199 | 53 894 | 37 034 | 52 483 | 17 437 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 18 098 | 32 752 | 34 346 | 31 590 | 39 909 | 39 673 | 60 199 | 53 894 | 37 034 | 52 483 | 17 437 |
| Pārskata gada peļņa | 15 383 | 28 695 | 28 963 | 26 629 | 39 909 | 39 673 | 52 266 | 45 852 | 23 864 | 41 233 | 17 437 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 13 983 | 28 695 | 28 963 | 26 629 | 39 909 | 31 730 | 31 912 | 52 681 | 45 000 | 2501 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Zahase SIA
Pārskats
Zahase SIA (reģ. nr. 40103762128) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2014. gadā un reģistrā ir jau 12 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Strēlnieku iela 19 - 5.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 78 000 €, par 36,9% mazāk nekā gadu iepriekš (123 696 €). No 2014. līdz 2024. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 1,3% gadā. 2024. gada peļņa bija 17 437 € (22,4% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (11). 2024. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 78 000 €. 2024. gada beigās bilances kopsumma bija 59 964 € un pašu kapitāls 59 301 € (98,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (75%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.