Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Vario Fitness Equipment"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 105 533 € (22% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2014–2025
| 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 57 988 | 159 203 | 283 981 | 353 958 | 553 620 | 287 978 | 439 216 | 802 522 | 290 350 | 417 030 | 846 171 | 906 189 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 15 415 | 70 251 | 109 709 | 99 542 | 128 748 | 92 041 | 41 210 | 29 608 | 55 193 | 40 082 | 133 192 | 902 890 |
| Aktīvi kopā | 73 403 | 229 454 | 393 690 | 453 500 | 682 368 | 380 019 | 480 426 | 832 130 | 345 543 | 457 112 | 979 363 | 1 809 079 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 37 578 | 135 021 | 232 092 | 178 752 | 412 022 | 88 401 | 87 616 | 393 392 | 107 143 | 242 380 | 449 984 | 644 046 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 742 | 25 494 | 19 470 | 14 479 | 9345 | 4218 | 47 125 | 47 729 |
| Saistības kopā | 37 578 | 135 021 | 232 092 | 178 752 | 424 764 | 113 895 | 107 086 | 407 871 | 116 488 | 246 598 | 497 109 | 691 775 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 33 025 | 54 871 | 70 902 | 184 052 | 7856 | 167 572 | 108 739 | 50 922 | -141 205 | 55 644 | 321 741 | 740 583 |
| Pašu kapitāls kopā | 35 825 | 90 696 | 161 598 | 274 748 | 257 604 | 266 124 | 373 340 | 424 259 | 229 055 | 210 514 | 482 254 | 1 117 304 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 397 275 | 811 579 | 790 151 | 1 484 915 | 1 318 583 | 2 047 593 | 1 275 695 | 1 311 061 | 1 268 143 | 1 811 332 | 2 484 509 | 4 239 893 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 37 851 | 60 884 | 85 424 | 221 611 | 16 007 | 172 485 | 111 216 | 52 418 | -125 723 | 58 952 | 340 371 | 779 232 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 37 851 | 60 884 | 85 424 | 221 611 | 14 162 | 170 910 | 110 461 | 51 605 | -126 860 | 57 490 | 338 587 | 775 716 |
| Pārskata gada peļņa | 33 025 | 54 871 | 70 902 | 184 052 | 7856 | 167 572 | 108 739 | 50 922 | -141 205 | 55 644 | 321 741 | 740 583 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 5 | 4 | 3 | 3 | 4 | 5 | 4 | 5 | 5 | 6 | 5 | 5 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 70 902 | 25 000 | 159 052 | 1523 | 0 | 53 999 | 74 185 | 50 001 | 105 533 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Vario Fitness Equipment"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Vario Fitness Equipment" (reģ. nr. 40103771173) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2014. gadā un reģistrā ir jau 12 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Brīvības iela 40 - 32A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 4 239 893 €, par 70,7% vairāk nekā gadu iepriekš (2 484 509 €). No 2014. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 24,0% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2014–2025). 2025. gada peļņa bija 740 583 € (17,5% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 11 no 12 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 5. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 847 979 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 809 079 € un pašu kapitāls 1 117 304 € (61,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.