SIA "Tessalin"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2014–2025
| 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1598 | 10 921 | 23 261 | 47 780 | 20 552 | 37 942 | 35 421 | 52 993 | 72 272 | 79 447 | 80 256 | 83 534 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 9000 | 11 491 | 15 535 | 11 160 | 38 311 | 31 437 | 21 508 | 12 904 | 5233 | 3692 | 3541 | 3003 |
| Aktīvi kopā | 10 598 | 22 412 | 38 796 | 58 940 | 58 863 | 69 379 | 56 929 | 65 897 | 77 505 | 83 139 | 83 797 | 86 537 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 9958 | 14 075 | 22 294 | 3813 | 7233 | 6562 | 5708 | 3898 | 18 313 | 8144 | 5433 | 9028 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 7700 | 10 698 | 45 120 | 36 412 | 45 196 | 23 172 | 31 997 | 28 157 | 23 116 | 17 970 | 11 352 |
| Saistības kopā | 9958 | 21 775 | 32 992 | 48 933 | 43 645 | 51 758 | 28 880 | 35 895 | 46 470 | 31 260 | 23 403 | 20 380 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 438 | 189 | 5167 | 4203 | 5211 | 2403 | 10 428 | 1952 | 1033 | 20 844 | 8515 | 5763 |
| Pašu kapitāls kopā | 448 | 637 | 5804 | 10 007 | 15 218 | 17 621 | 28 049 | 30 002 | 31 035 | 51 879 | 60 394 | 66 157 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 5332 | 22 064 | 29 758 | 13 319 | 147 660 | 122 225 | 155 597 | 77 895 | 115 876 | 175 202 | 210 427 | 266 309 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 599 | 270 | 5167 | 5194 | 5211 | 2403 | 10 428 | 1952 | 1033 | 20 844 | 8515 | 5763 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 438 | 189 | 5167 | 5194 | 5211 | 2403 | 10 428 | 1952 | 1033 | 20 844 | 8515 | 5763 |
| Pārskata gada peļņa | 438 | 189 | 5167 | 4203 | 5211 | 2403 | 10 428 | 1952 | 1033 | 20 844 | 8515 | 5763 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 5 | 4 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Tessalin"
Pārskats
SIA "Tessalin" (reģ. nr. 40103772605) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2014. gadā un reģistrā ir jau 12 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Lizuma iela 1 k-13.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 266 309 €, par 26,6% vairāk nekā gadu iepriekš (210 427 €). No 2014. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 42,7% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2014–2025). 2025. gada peļņa bija 5763 € (2,2% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (12). 2025. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 88 770 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 86 537 € un pašu kapitāls 66 157 € (76,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.